King Wilki Morskie - Polpharma Starogard Gdański 83:73. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin]
Koszykarze drużyny King Wilki Morskie pokonali Polpharmę Starogard Gdański 83:73 w kolejnym meczu Tauron Basket Ligi. Na początku stycznia szczecinianie wysoko przegrali z tym rywalem w Starogardzie Gdańskim i w środę skutecznie odgryźli się za tamtą wpadkę.
Zespół trenera Marka Łukomskiego tylko w pierwszej kwarcie miał problemy z Kociewskimi Diabłami, ale później jak podkreśla jeden z Wilków Morskich Paweł Kikowski, dominował już na parkiecie.

- Zagraliśmy ostrzej w obronie, udało się wypuścić kontry i zdobyć kilka punktów z rzędu. Mimo, że nas dogonili w czwartej kwarcie, to wydaje mi się, że przeważaliśmy w tym spotkaniu. Dobrze, że zwyciężyliśmy. Tak powinno rozwiązywać się końcówki, że na końcu się wygrywa - komentuje mecz Kikowski.

Najskuteczniejszym graczem wilczej watahy był w środowym starciu Amerykanin Russel Robinson, który zdobył 23 punkty.

Szczecinianie w niedzielę w hali Azoty Arena zmierzą się z mistrzem Polski Stelmetem Zielona Góra w kolejnym spotkaniu Tauron Basket Ligi.