Ruszyła wakacyjna, autobusowa linia plażowa z Polic do Trzebieży.
Autobus dowożący na plażę będzie jeździł na trasie z Osiedla Chemik, przez Rynek, pętlę w Jasienicy do Trzebieży.
Wakacyjna linia plażowa będzie kursować codziennie do końca wakacji.
W kierunku Trzebieży, w dni powszednie, autobus odjeżdża o 10, w weekendy dodatkowo też o 11:30. Kurs powrotny do Polic codziennie o 18:30, a w soboty i niedziele także o 17:00.
Bilety na Linii Plażowej kosztują tyle samo, co w autobusach Linii Samorządowej. Połączenie uruchomiły Gmina Police i Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne.
Wakacyjna linia plażowa będzie kursować codziennie do końca wakacji.
W kierunku Trzebieży, w dni powszednie, autobus odjeżdża o 10, w weekendy dodatkowo też o 11:30. Kurs powrotny do Polic codziennie o 18:30, a w soboty i niedziele także o 17:00.
Bilety na Linii Plażowej kosztują tyle samo, co w autobusach Linii Samorządowej. Połączenie uruchomiły Gmina Police i Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne.