Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Błękitni Stargard Pany na Pomorzu Zachodnim w II lidze piłki nożnej. Drużyna trenera Krzysztofa Kapuścińskiego w derbowym meczu pokonała nad morzem Kotwicę Kołobrzeg 1:0 w 10 kolejce rozgrywek. Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Zwycięskiego gola dla stargardzian w 80 minucie piątkowego pojedynku zdobył Sebastian Inczewski. Gospodarze od 62 minuty grali w osłabionym składzie, bo drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Sebastian Bartlewski. Po sukcesie w Kołobrzegu Błękitni wskoczyli na trzecie miejsce w tabeli, natomiast zespół trenera Piotra Tworka zajmuje szóstą lokatę.

W kolejnych meczach piłkarze Błękitnych zmierzą się 1 października w Stargardzie z liderem II ligi Rakowem Częstochowa natomiast gracze Kotwicy Kołobrzeg spotkają się na wyjeździe z Olimpią Zambrów.