Piłkarze Pogoni Szczecin wygrali z drugoligową Puszczą Niepołomice 2:1 w pierwszym ćwierćfinałowym meczu Pucharu Polski.
Do przerwy, po bramce Ricardo Nunesa w 21. minucie, Portowcy prowadzili 1:0.

W drugiej odsłonie, w 57. minucie meczu, drugiego gola strzelił Adam Frączczak. Rezultat środowego starcia ustalił w 84. minucie Marcin Orłowski. Gol zawodnika z Niepołomic nie powinien jednak zostać uznany, ponieważ piłka, po interwencji bramkarza Pogoni Jakuba Słowika, nie przekroczyła całym obwodem linii bramkowej.

Rewanżowe spotkanie Pogoni z Puszczą w ćwierćfinale Pucharu Polski odbędzie się pod koniec listopada w Szczecinie.