Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Siatkarki Chemika Police. Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin/Archiwum]
Siatkarki Chemika Police. Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin/Archiwum]
Mistrzynie Polski opuszczą Arenę Szczecin - tak wynika z nieoficjalnych informacji Radia Szczecin. Władze siatkarskiego klubu Chemik Police i operator hali - spółka KSO - nie doszły do porozumienia. W konsekwencji siatkarki będą rozgrywać swoje mecze w hali w Policach. Nie wiadomo jeszcze, gdzie będą grać w Lidze Mistrzów.
Według naszych informacji, za rok użytkowania hali spółka KSO chciała ponad milion złotych. Ostatecznie w trakcie negocjacji suma zmniejszyła się do ponad 800 tysięcy złotych. Na taką kwotę Chemik przystał, ale nie było kompromisu co do zakresu usług, np. ile skyboxów ma być dostępnych dla klubu.

Zapytaliśmy prezesa spółki zarządzającej szczecińską halą Norberta Rokitę, czy to już koniec negocjacji? Powiedział, że w ubiegłym tygodniu toczyły się ostatnie rozmowy i złożył ostateczną ofertę, ale nie ma jeszcze odpowiedzi.

Z kolei biuro prasowe Chemika Police poinformowało, że niebawem wyśle do mediów komunikat w tej sprawie.

Na ten moment jedyną drużyną sportową, która w nowym sezonie będzie rozgrywać wszystkie swoje mecze w hali przy ulicy Szafera jest koszykarski King Szczecin.
Relacja Kamila Nieradki.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty