Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Działacze Janusza Korwin-Mikkego zbierają podpisy do prezydenta Piotra Krzystka. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Działacze Janusza Korwin-Mikkego zbierają podpisy do prezydenta Piotra Krzystka. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Partia Wolność sprzeciwia się Marszowi Równości w Szczecinie. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Partia Wolność sprzeciwia się Marszowi Równości w Szczecinie. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Partia Wolność sprzeciwia się Marszowi Równości w Szczecinie. Działacze Janusza Korwin-Mikkego zbierają podpisy do prezydenta Piotra Krzystka. Nie chcą, aby wydał zgodę na marsz homoseksualistów a także środowisk ich wspierających.
Marsz ma przejść ulicami Szczecina 15 września. Korwiniści zadeklarowali, że nie będzie z
ich strony próby blokady Marszu Równości. Jak tłumaczyli, nie chcą upodobniać się do grupy Obywateli RP, którzy blokowali w Warszawie miesięcznice smoleńskie. Tym samym akcja sprowadza się do zbierania podpisów przeciwko Marszowi Równości na głównych skrzyżowaniach w mieście do końca sierpnia.

- W pierwszych dniach września pismo z podpisami trafi na biurko prezydenta Krzystka - mówi szef partii Wolność w Szczecinie Marcel Duda. - Robimy to dla dobra wielu mieszkańców Szczecina, którzy nie powinni być zmuszani do oglądania dewiacji seksualnych uzewnętrznianych przez uczestników tego marszu. Uważamy, że każdy człowiek ma prawo robić, co mu się żywnie podoba, ale w swoich czterech ścianach. Natomiast publiczne manifestowanie swoich upodobań seksualnych uważamy za coś obrzydliwego.

Z kolei jak poinformowało nas biuro prasowe szczecińskiego Urzędu Miasta, prezydent nie ma prawa nie wydać zgody na jakikolwiek marsz. Może go jedynie rozwiązać, jeśli dojdzie podczas niego do złamania prawa.
- W pierwszych dniach września pismo z podpisami trafi na biurko prezydenta Krzystka - mówi szef partii Wolność w Szczecinie Marcel Duda.

Dodaj komentarz 11 komentarzy

Rozumiem, że dewiacją są też publiczne czułości pary hetero?
W Państwie demokratycznym, którym do niedawna była Polska, manifestowanie swoich upodobań nie stanowiło problemu. Przedstawiciele PW wpisują się w obecny reżim i pochwałę prymitywnego toku rozumowania.
@tra - nie porównuj normalności hetero do zboczeń!
nie popieram osób "kochających inaczej", wręcz jestem homofobem,
ale bardziej jestem przeciwko idiotom usiłującym ograniczać demokratyczne prawa obywatelskie i narzucać innym własny światopogląd!
Jaki kolwiek!
"- Kim ja jestem, by osądzać homoseksualistów?" - Papież Franciszek.
Dziwne, gdy tytularni propagatorzy wolności chcą za mnie decydować co dla mnie jest lepsze a co gorsze.
Demokracja ,nie oznacza ze mamy tolerowac ludzi z bledem genetycznym. Osoby homosexjalne jak i BI sexualne,powinny byc odsuwane od stankwisk urzedowych i byc rejestrowani. Inaczej za pare lat upomna sie pedofile o swoje prawa. Polska powinna byc krajem nacjonalistycznym a ze jest to kraj wierzacy,to nie ma prawa zaden homoseksualista afiszowac sie z tym. Im sie w glowach poprzewracalo . Polska wolna oddewiacji sexualnych ,jak im sie nie podoba to do Holandi.
Do Adminów portalu: Ktoś chyba naruszył Regulamin korzystania z portalu.
Stanowcze NIE propagowaniu dewiacji. Również w marszach.
!@Mietek - zatem idziesz, chłopie, do utylizacji
@ Jan Nowak Jestem hetero :)
Jest XXI wiek a tu widze nadal nawolywania do retoryki ubieglego stulecia. Histeria!
Uczestnicy marszu chca wyjsc i zaznaczyc swoja obecnosc. Sa to ludzie ktorych codziennie mijacie na ulicy, mieszkacie z nimi w budynku, dzielicie siedzenie w autobusie, kupujecie taki sam chleb. Skonczcie juz z nieustannym mieleniem argumentow o dewiacjach (bo jak wiadomo, dewiacja to nie jest), oskarzeniach o pedofilie (moze jakies statystki, dane na podstawie czego tak twierdzicie? ponad to - zajrzycie do wlasnych ogrodkow; i to jest przenosnia!) .
W pouczaniu i naprawianiu swiata zacznijcie od samych siebie.
Czyjes zycie intymne nie jest sprawa publiczna.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty