Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Realizacja: Maciej Papke [Radio Szczecin]
Mistrzowie świata w siatkówce, atakujący Bartosz Kurek i drugi trener reprezentacji Polski Michał Mieszko Gogol, spotkali się w czwartek z uczniami Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.
Złoci medaliści musieli się zmierzyć z kilkoma ciężkimi pytaniami, szczególnie od najmłodszych uczniów. Byli pytani między innymi o to co lubią najbardziej jeść oraz co by robili w życiu gdyby nie siatkówka.

Wśród uczniów byli również młodzi adepci siatkówki ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

- Chcemy się dowiedzieć jak najwięcej. Czy trudno im się grało na zawodach i jak udało się osiągnąć taki sukces - mówili uczniowie.

- Fajne były te pytania, szczególnie od najmłodszej części publiczności. Widać, że w tych dzieciach jest chęć pracy, rozwijania się i podążania naszymi śladami. Fajnie, że dopytywali się o to co potrzeba, aby móc się spełniać w sporcie - powiedział Bartosz Kurek, złoty medalista mistrzostw świata i zawodnik Stoczni Szczecin.

Najbliższa szansa, żeby zobaczyć Bartosza Kurka, trenera Stoczni Michała Gogola i całą szczecińską drużynę w akcji już w niedzielę. Na inaugurację nowego sezonu Plus Ligi mężczyzn podejmą w Netto Arenie zespół Trefla Gdańsk. Początek meczu o godzinie 14:45.
Bartosz Kurek i Michał Mieszko Gogol spotkali się z uczniami "Białej" w Policach. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Bartosz Kurek i Michał Mieszko Gogol spotkali się z uczniami "Białej" w Policach. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty