Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Sławomir Orlik [Radio Szczecin]
Fot. Sławomir Orlik [Radio Szczecin]
Fot. Sławomir Orlik [Radio Szczecin]
Fot. Sławomir Orlik [Radio Szczecin]
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad szuka właściciela baneru, który zawisł na płocie przy drodze krajowej nr 10, w pobliżu węzła Motaniec w gminie Kobylanka.
Napis na nim brzmiał "śmiecisz = jesteś śmieciem". Nikt się pod tym nie podpisał. Baner miał ponad 5 metrów długości, zdjęliśmy go - mówił w naszej audycji interwencyjnej "Czas Reakcji" Mateusz Grzeszczuk, rzecznik szczecińskiego oddziału Generalnej Dyrekcji.

- Będziemy starali się ustalić, kto ten baner na ogrodzeniu zamontował. Był to element umieszczony bez zezwolenia w pasie drogowym na drodze dwujezdniowej. Mógł też odwracać uwagę kierowców od drogi - mówił Grzeszczuk.

Baner najprawdopodobniej zawiesił ktoś, kto miał dosyć śmieci, które zostawiali kierowcy w pobliżu kosza na pobliskim przystanku dla miejscowości Niedźwiedź. Śmietnik był w złym stanie technicznym, niedawno go zdemontowaliśmy i problem podrzucanych odpadów sam się rozwiązał - dodał Mateusz Grzeszczuk.

- Śmieci nie były umieszczane w samym koszu, ale w zawiązanych workach były ustawiane obok - mówił rzecznik szczecińskiego oddziału GDDKiA.

W najbliższych miesiącach, po oddaniu do użytku drugiej nitki obwodnicy Kobylanki, zatoczka z przystankiem zostanie zamknięta, bo nie spełnia to kryteriów drogi ekspresowej.
Baner miał ponad 5 metrów długości, zdjęliśmy go - mówił w naszej audycji interwencyjnej "Czas Reakcji" Mateusz Grzeszczuk, rzecznik szczecińskiego oddziału Generalnej Dyrekcji.
Śmietnik był w złym stanie technicznym, niedawno go zdemontowaliśmy i problem podrzucanych odpadów sam się rozwiązał - dodał Mateusz Grzeszczuk.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty