Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Kampania reklamowa w Świnoujściu. źródło: https://swinoujska-organizacja-turystyczna.prowly.com/98183-swinoujscie-z-kampania-jakiej-miasto-jeszcze-nie-mialo
Kampania reklamowa w Świnoujściu. źródło: https://swinoujska-organizacja-turystyczna.prowly.com/98183-swinoujscie-z-kampania-jakiej-miasto-jeszcze-nie-mialo
Miasto staje do walki o turystów. Pomysłodawcy akcji chcą, by Świnoujście było najmodniejszym miastem wybieranym przez Polaków na letni wypoczynek.
W związku z obostrzeniami wywołanymi przez epidemię koronawirusa w tym roku branża turystyczna będzie mogła liczyć przede wszystkim na polskich turystów.

- Postanowiliśmy zrobić totalny rebranding. Postanowiliśmy po raz kolejny otworzyć naszą plażę w innych kolorach, z innymi logotypami turystycznymi. Robiliśmy to od początku ze Świnoujską Organizacją Turystyczną, której prezesem jest pan Piotr Piwowarczyk i z branżą turystyczną. Ci ludzie wnieśli ogromny wkład i uważam, że to był najlepszy pomysł, najlepsza nasza decyzja - mówi Paweł Sujka, zastępca prezydenta miasta.

Największym atutem miasta jest szeroka plaża - mówi Szymon Sikorski z firmy Publicon, która odpowiada za kampanię.

- Wszyscy się tu zmieszczą przy zachowaniu rygorów bezpieczeństwa. Policzyliśmy 10 kilometrów plaży i średnio 150 metrów szerokości - przy zachowaniu dosyć dużego rygoru sanitarnego, czyli 4 metrów kwadratowych per persona wychodzi nam, że na świnoujskiej plaży jesteśmy w stanie pomieścić 375 tysięcy osób - wyliczał.

Kampania będzie odbywać się między innymi w internecie, mediach społecznościowych i telewizji, a w największych miastach Polski pojawią się billboardy.
Robiliśmy to od początku ze Świnoujską Organizacją Turystyczną, której prezesem jest pan Piotr Piwowarczyk i z branżą turystyczną. Ci ludzie wnieśli ogromny wkład i uważam, że to był najlepszy pomysł, najlepsza nasza decyzja - mówi Paweł Sujka, zastępca prezydenta miasta.
- Przy zachowaniu dosyć dużego rygoru sanitarnego, czyli 4 metrów kwadratowych per persona wychodzi nam, że na świnoujskiej plaży jesteśmy w stanie pomieścić 375 tysięcy osób - wyliczał.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty