Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji i Rehabilitacji doszedł do porozumienia z Klubem Sportowym Stal Szczecin w sprawie godzin treningu dzieci na boisku przy ulicy Kresowej.
Chodziło o grupy młodzieżowe, które decyzją MOSRiR-u, zostały częściowo pozbawione możliwości trenowania w godzinach popołudniowych. Po protestach rodziców i dzieci, urzędnicy usiedli z przedstawicielami klubu do rozmów.

- Przywrócono nam pierwotne godziny treningu, choć we wtorki i piątki nasi piłkarze mają do gry jedynie połowę boiska - mówi Andrzej Tychowski, trener Stali Szczecin. - Jest to trochę utrudnienie. Musieliśmy trochę pozmieniać swój grafik. Na razie dajemy radę, a będzie bardzo ciasno w momencie, kiedy skończy się możliwość trenowania na Bandurskiego z powodu zimy i wszystkie nasze zespoły będą musiały trenować na sztucznej nawierzchni. Wtedy będzie naprawdę ciasno.

Boisko zostało wybudowane z myślą o klubie Stal Szczecin - przypomina Tychowski. - My jako Stal Szczecin powinniśmy się czuć tam jako gospodarz, a ja będę bronił stanowiska, że tak, jak na wszystkich innych obiektach jest gospodarz, tak samo na tym obiekcie my jesteśmy gospodarzem, a jeżeli jesteśmy gospodarzem, to powinniśmy mieć pierwszeństwo w wyborze godzin do trenowania.

W młodzieżowym klubie Stali Szczecin trenują dzieci w wieku od 8 do 14 lat.
- Przywrócono nam pierwotne godziny treningu, choć we wtorki i piątki nasi piłkarze mają do gry jedynie połowę boiska - mówi Andrzej Tychowski, trener Stali Szczecin.
Boisko zostało wybudowane z myślą o klubie Stal Szczecin - przypomina Tychowski.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

Archiwum informacji

poniedziałek28wtorek29środa30czwartek01piątek02sobota03niedziela04poniedziałek05wtorek06środa07czwartek08piątek09sobota10niedziela11poniedziałek12wtorek13środa14czwartek15piątek16sobota17niedziela18poniedziałek19wtorek20środa21czwartek22piątek23sobota24niedziela25poniedziałek26wtorek27środa28czwartek29piątek30sobota31niedziela01

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty