Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Graf. Radio Szczecin
Graf. Radio Szczecin
"Bilety sprzedają się jak świeże bułeczki" - twierdzi Gazeta Wyborcza. W szczecińskich kinach jednak zainteresowania nie widać.
Chodzi o pokazy filmu "Zielona granica" Agnieszki Holland. Obraz będzie miał swoją premierę w piątek.

W Szczecinie film będzie można zobaczyć w Multikinie, Heliosie i Pionierze. Sprawdziliśmy, więc jak wyglądają rezerwacje. Dostępność miejsc na stronach internetowych multipleksów, może zobaczyć każdy, kto chce kupić bilet.

I tak w Heliosie w Kupcu w piątek film wyświetlany będzie dwa razy - na seanse zarezerwowane są pojedyncze miejsca. Z kolei w Heliosie na prawobrzeżu są trzy seanse. Więcej niż kilkanaście miejsc zarezerwowanych jest tylko na jeden z nich.

Najwięcej pokazów organizuje Multikino. Film wyświetli sześć razy. Nawet na wieczorne seanse zarezerwowane są pojedyncze miejsca.

Film Holland pokazuje obraz Straży Granicznej, która broni polskiej granicy przed atakiem hybrydowym Łukaszenki. W obrazie strażnicy przedstawieni są jako sadyści i zwyrodnialcy.

Ten film oczernia funkcjonariuszy, trudno nie przypomnieć znanego powiedzenia - tak produkcję skomentował prezydent Andrzej Duda.

- Hasła znanego nam z czasów okupacji hitlerowskiej, kiedy pokazywano w naszych kinach hitlerowskie filmy propagandowe: "Tylko świnie siedzą w kinie" - przypomniał prezydent Duda.
Relacja Tomasza Duklanowskiego [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty