logowanie » Poniedziałek, 26 stycznia 2015 roku.
Radio Szczecin » Wiadomości »

"Szlachetna paczka" nadal czeka

Organizatorzy charytatywnej akcji "Szlachetna paczka" wciąż mają problem ze znalezieniem wolontariuszy w Szczecinie.

Organizatorzy charytatywnej akcji "Szlachetna paczka" wciąż mają problem ze znalezieniem wolontariuszy w Szczecinie.
Organizatorzy charytatywnej akcji "Szlachetna paczka" wciąż mają problem ze znalezieniem wolontariuszy w Szczecinie. Już drugi raz przełożyli termin naboru dla osób, które chciałyby wziąć w niej udział.
Kandydaci zgłaszają się co jakiś czas, ale nadal brakuje przynajmniej kilkunastu osób.

- W zeszłym roku zebraliśmy wolontariuszy. W tym roku też się uda, ale potrzebujemy więcej czasu - przyznaje Zofia Glińska.

Od kilkunastu lat "Szlachetna paczka" organizuje zbiórkę najpotrzebniejszych artykułów dla najbiedniejszych rodzin. Tytułowe paczki trafiają do nich w okresie świąt Bożego Narodzenia.

Nabór chętnych do pomocy trwa do środy. Więcej informacji na stronie internetowej www.szlachetnapaczka.pl.
- W zeszłym roku zebraliśmy wolontariuszy. W tym roku też się uda, ale potrzebujemy więcej czasu - przyznaje Zofia Glińska.

Wiadomości

Raz na 200 lat wielka asteroida mija Ziemię i zrobi to właśnie dziśWielka jak pięć boisk do piłki nożnej Asteroida 2004 BL86 przeleci bardzo blisko Ziemi. Będzie ją można obserwować już po południu i to nawet przez lornetkę.» więcej Szef Ruchu Narodowego: Polska polityka zagraniczna to pasmo porażekPodczas spotkania w Szczecinie szef Ruchu Narodowego Robert Winnicki stwierdził, że polska polityka zagraniczna to pasmo porażek.» więcej Andrzej Milczanowski odcina się od Lecha WałęsyByły szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych złożył rezygnację z zasiadania w radzie Fundacji "Instytutu Lecha Wałęsy" - podał "Wprost".» więcej Miasto wypowiada wojnę wandalom na osiedlu Książąt PomorskichPomalowane spray'em elewacje i hałasujące grupy pijące alkohol mają zniknąć z krajobrazu dzielnicy na osiedlu Książąt Pomorskich.» więcej Poniedziałek z opadami deszczu ze śniegiem [WIDEO]Temperatura w regionie od jednego stopnia Celsjusza w m.in. Drawsku Pomorskim, po cztery Szczecinie, Policach i Gryfinie. Po południu w regionie spodziewane są opady deszczu ze śniegiem.» więcej Dwóch mężczyzn zaatakowanych nożem w Świnoujściu32-latek zaatakował nożem dwóch mężczyzn. Jeden z nich trafił do szpitala.» więcej Pociąg jadący z Przemyśla ma ponad 200 minut opóźnienia3,5 godziny po czasie dotrze do Szczecina pociąg PKP Intercity Barbakan. Przyczyną opóźnienia jest kradzież linii trakcyjnej.» więcej Krystyna Janda zachwycona szczecińską filharmoniąArtystka wystąpiła tam w sobotę z koncertem "Piosenki z teatru". W niedzielę na Facebooku opublikowała kilkanaście zdjęć gmachu filharmonii.» więcej Policja wyjaśnia okoliczności ataku rottweilerów na pięciolatkaPostępowanie w sprawie pogryzienia pięciolatka przez agresywne rottweilery prowadzi policja w Dębnie.» więcej Przerwa w zasilaniu na prawobrzeżu SzczecinaZ powodu zerwania przewodu linii średniego napięcia, bez prądu są mieszkańcy ulicy Przodowników Pracy w Szczecinie.» więcej
1234567

FOTOGALERIA

"Ten rząd tak daje popalić, że nie da się żyć" [ZDJĘCIA]
Holenderski rock zabrzmiał w studiu S-1 Radia Szczecin [ZDJĘCIA]
Wielkie wyburzanie na dworcu PKP [ZDJĘCIA]
Ferie w Szczecinie na bogato [ZDJĘCIA]
Pożegnali Edmunda Bałukę, legendę szczecińskich strajków [ZDJĘCIA]
Niesamowite wynalazki zawitały na Regionalny Festiwal Naukowy E(x)plory [ZDJĘCIA]
Wypadek przy szpitalu na Arkońskiej
NATO wyraźniej zaznaczy swoją obecność w Polsce [ZDJĘCIA, WIDEO]
Mieszkańcy o finale WOŚP: "Światełko do nieba to porażka" [ZDJĘCIA, WIDEO]
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy opanowała serca mieszkańców i ulice Szczecina [ZDJĘCIA, WIDEO]
© Polskie Radio Szczecin SA. Wszystkie prawa zastrzeżone. Regulamin korzystania z portalu Polityka prywatności Biuletyn Informacji Publicznej