Schody do nieba
Radio SzczecinRadio Szczecin » Schody do nieba
Izzy And The Black Trees, fot. Piotr Rokicki
Izzy And The Black Trees, fot. Piotr Rokicki
Impresjonistyczne Stany Ostrości: Alarm, Izzy And The Black Trees, Krzywy Gryf, 28.01.2023 r.fot. Konrad Słoka FB
fot. Konrad Słoka FB
W "Schodach do nieba" zapraszam na spotkanie z Konradem Słoką. Teledysk do jego piosenki "Algorytm" został nominowany w trzech kategoriach w konkursie California Music Video Awards. Porozmawiamy o tym konkursie, pracy nad klipem i kilku innych sprawach. Tu można zagłosować (również na teledysk do "Carnegie Hall" Olka Różanka). Zapraszam w środę po 23.00.1234567
Killing Me Softly With His Song (DJ Spinna Remix) - ROBERTA FLACK
The Black Seminole - LIL YACHTY

Wieczorna płyta:
Love Is Still Alive I (Moon, Euphoria) - LAIBACH
Love Is Still Alive II (Venus, Libidine) - LAIBACH
Love Is Still Alive III (Mrecury, Dopamin) - LAIBACH
Konrad Słoka, fot. Piotr Nykowski
Konrad Słoka, fot. Piotr Nykowski
Spotkanie ze szczecińskim muzykiem Konradem Słoką. Teledysk do jego piosenki "Algorytm" znalazł się w finale California Music Video Awards. I to w trzech kategoriach. O tym głównie rozmawiamy.
1 - Jesteście jednym z tych zespołów, które po wielu, wielu latach nieobecności wracają na scenę. Żeby wspomnieć choć Sex Pistols, którzy koncertują teraz całkiem regularnie... O! Nie wiedziałem o tym! Wiem, że Steve Jones prowadzi audycję radiową w LA. Nie wiem czy ty o tym wiesz? 103.1 FM. Nazywa się „Szafa Grająca Jonesa”. Prowadzi tę audycję od 2-3 lat i jest naprawdę bardzo dobra. Ale nie wiedziałem, że grają koncerty. 2 - Obecnie grają m.in. na dużych letnich festiwalach. Jeden z nich odbędzie się w Polsce na początku lipca. Ich zejście się jest zatem sprawą międzynarodowa. Dalej mamy takie zespoły jak Pink Floyd, Led Zeppelin i The Police. Ba! Nawet My Bloody Valentine będą znowu koncertować. Wy wracacie z nowym 3 materiałem po wielu, wielu latach... Powiedz, jak to jest z tymi powrotami po latach? Co się za nimi kryje? Na pewno pieniądze, bo to przecież wasza praca, ale co jeszcze?