Po sobotnim zwycięstwie nad mistrzami świata Niemcami, polska reprezentacja zdobywa jeden punkt w starciu ze Szkocją. We wtorkowym spotkaniu rozegranym na Stadionie Narodowym w Warszawie, Polacy zremisowali ze Szkotami 2:2.
Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla zawodników trenera Adama Nawałki. Zagranie Soboty z 11 minuty przerwane przez Huttona zakończyło się strzałem w długi róg Krzysztofa Mączyńskiego i reprezentacja Polski prowadziła 1:0.

W 18 minucie wymiana podań między trzema zawodnikami Szkocji zakończyła się pewnym strzałem Maloney'a i na tablicy widniał wynik 1:1.

Druga połowa nie zaczęła się po myśli zawodników trenera Nawałki. W 57 minucie Morrison dośrodkowuje z rzutu wolnego, błąd popełnia nasza defensywa i Naismith pakuje piłkę do bramki Szczęsnego. Wynik 2:1 dla Szkocji.

W 76 minucie jest już 2:2. Jędrzejczyk w znakomity sposób podał do Milika, a ten potężnym strzałem pokonuje bramkarza Szkocji.

Końcówka meczu należała do reprezentacji Polski, lecz kilka znakomitych ataków nie zostało zakończonych bramką. Mecz zakończył się podziałem punktów, a nasza drużyna zachowała pierwsze miejsce w tabeli grupy D.

W pozostałych dwóch meczach naszej grupy, Niemcy zremisowali z Irlandią 1:1, a Gruzja wygrała na wyjeździe z Gibraltarem 3:0.