Chemik Police wygrał w Sopocie z Atomem Treflem 3:2 w trzeciej kolejce siatkarskiej Orlen Ligi.
Mistrzynie Polski oraz zdobywczynie Pucharu i Superpucharu Polski przegrywały w setach już 0:2, ale potem odwróciły losy meczu i zwyciężyły w tie-breaku, wcześniej broniąc piłkę meczową w czwartym secie.

Chemik po dwóch meczach ma dwie wygrane na koncie. Po zwycięstwie na wyjeździe z KS Developres Rzeszów 3:1, w poniedziałek zdobył dwa punkty za wygraną w Sopocie.

Pod wodzą włoskiego trenera Giuseppe Cuccariniego policzanki nie przegrały w tym roku jeszcze żadnego ligowego i pucharowego pojedynku.

Kolejny mecz w Orlen Lidze siatkarki Chemika rozegrają za tydzień. W hali Arena Szczecin zmierzą się z Tauronem MKS Dąbrowa Górnicza.