Mihailo Uvalin nie zdradził powodów decyzji, nie powiedział też czy podpisał kontrakt z innym klubem. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin/Archiwum]
Trener King Wilków Morskich po niedzielnej porażce szczecińskich koszykarzy ogłosił, że kończy współpracę z drużyną. Mihailo Uvalin nie zdradził powodów decyzji, nie powiedział też czy podpisał kontrakt z innym klubem. Szkoleniowiec poprowadzi Wilki jeszcze w następnym meczu.
Koszykarze w niedzielę King Wilków Morskich przegrali 82:86 z zespołem Wikana Start Lublin. Był to ostatni w tym sezonie mecz szczecińskiej drużyny o mistrzostwo Polski rozgrywany przed własną publicznością.

Szczecinianie wygrywali tylko w trzeciej kwarcie. Jeszcze trzy minuty przed końcem meczu zespoły remisowały 74:74, ale punkty na wagę zwycięstwa dla swojej drużyny zdobył Bryon Allen. Łącznie Amerykanin zdobył 36 punktów. Jeden z najmłodszych koszykarzy szczecińskiej drużyny, Radosław Bojko zapewnia, że drużyna dała z siebie wszystko.

- Bardzo się staraliśmy, próbowaliśmy, ale coś nam nie szło. Nie jestem w stanie powiedzieć o co chodziło, ale się nie udało. Szkoda - komentował Bojko.

Za tydzień na wyjeździe Wilki zagrają z MKS-em Dąbrowa Górnicza.