W tabeli pierwszej ligi wyspiarze zajmują dziewiąte miejsce. Fot. Rafał Przybyłowicz [Radio Szczecin/Archiwum]
0:5 przegrała na wyjeździe Flota Świnoujście mecz z Miedzią Legnica. Do przerwy był remis 0:0.
W 53. minucie czerwoną kartkę za zagranie piłki ręką otrzymał obrońca Floty - Łukasz Sołowiej. Z rzutu karnego prowadzenie dla gospodarzy uzyskał Wojciech Łobodziński, a grająca w osłabionym składzie ekipa znad morza nie była w stanie skutecznie się bronić.

W tabeli pierwszej ligi wyspiarze zajmują dziewiąte miejsce. W kolejnym ligowym meczu za tydzień w Świnoujściu piłkarze Floty zmierzą się z walczącą o awans do ekstraklasy Termaliką Bruk - Bet Nieciecza.