Radio Szczecin » Sport »

Piłkarska Pogoń zaprezentowała się kibicom [WIDEO, ZDJĘCIA]

Prezentacja piłkarskiej Pogoni Szczecin. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Piłkarze Pogoni Szczecin już po prezentacji i gotowi do gry w ekstraklasie. W niedzielę, w przerwie meczu futsalowej zero-czwórki, Portowcy wraz ze sztabem szkoleniowym zaprezentowali się licznie zebranym kibicom.
Piłkarze otrzymali od prezesa klubu Jarosława Mroczka meczowe koszulki ze swoimi numerami, a zgromadzonym na trybunach fanom wykopali piłki z autografami.

Kibice szczecińskiej jedenastki obecni w hali Azoty Arena w głośnych okrzykach przedstawili swoje oczekiwania na rundę wiosenną piłkarskiej ekstraklasy. - Walczyć o mistrza! Portowcy walczyć o mistrza! Nowy stadion dla Szczecina! - skandowali.

Spośród zawodników Pogoni najcieplej na prezentacji zostali przyjęci Adam Frączczak oraz Łukasz Zwoliński.

- Takie wydarzenia zawsze są miłe dla zawodników. Mam nadzieję, że również dla kibiców, że im się podobało - mówił Zwoliński. - Bardzo doceniamy to, że kibice w nas wierzą i tym bardziej będziemy chcieli odpłacić się im na boisku. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zaprosić wszystkich na poniedziałkowe spotkanie - dodał piłkarz.

Poniedziałkowy mecz piłkarzy Pogoni z Koroną Kielce w ekstraklasie rozpocznie się o godzinie 18 na stadionie przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie.
Szczecin

Sport

Koszykówka: Spójnia wygrywa na wyjeździe, Kotwica przegrywa u siebieKoszykówka: Spójnia wygrywa na wyjeździe, Kotwica przegrywa u siebieKoszykarze Spójni szybko zrehabilitowali się za porażkę sprzed tygodnia z ostatnim w tabeli 1 ligi zespołem KK Warszawa. Stargardzianie w sobotnim meczu pokonali na wyjeździe Noteć Inowrocław 81:68 w 27. kolejce rozgrywek.» więcej Kolejne pewne zwycięstwo siatkarek Chemika PoliceKolejne pewne zwycięstwo siatkarek Chemika PoliceSiatkarki Chemika nie zawiodły kibiców i zdobyły komplet punktów w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Policzanki w sobotnim pojedynku gładko pokonały Legionovię Legionowo 3:0 w setach do 12, 20 i 16.» więcej Ósma z rzędu porażka siatkarzy EspadonuÓsma z rzędu porażka siatkarzy EspadonuSiatkarze Espadonu nadal bez zwycięstwa w tym roku w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Szczecinianie przegrali w sobotę na własnym parkiecie z MKS-em Będzin 1:3. To ósma z rzędu porażka ekipy trenera Michała Gogola w Plus Lidze.» więcej Olbrzymi sukces piłkarek nożnych OlimpiiOlbrzymi sukces piłkarek nożnych OlimpiiSzczecinianki po raz pierwszy w historii klubu awansowały do półfinału Pucharu Polski. Olimpijki w ćwierćfinałowym meczu w Szczecinie pokonały w sobotę wyżej notowany UKS SMS Łódź 1:0.» więcej Sandra Spa Pogoń przegrywa w KaliszuSandra Spa Pogoń przegrywa w KaliszuBeniaminek Superligi za mocny dla piłkarzy ręcznych Sandry SPA Pogoni. Szczecinianie przegrali w sobotę na wyjeździe z MKS-em Kalisz 16:25 w kolejnym meczu rozgrywek o mistrzostwo Polski. Do przerwy portowcy zdobyli zaledwie trzy gole i p ...» więcej Olimpia kontra UKS. Stawką awans do półfinału Pucharu PolskiOlimpia kontra UKS. Stawką awans do półfinału Pucharu PolskiPiłkarki nożne Olimpii będą walczyć w sobotę o awans do półfinału Pucharu Polski. Szczecinianki w ćwierćfinale zmierzą się z UKS-em SMS Łódź.» więcej Lider nie zamierza zwalniać tempa. Chemik walczy o kolejną wygranąLider nie zamierza zwalniać tempa. Chemik walczy o kolejną wygranąSiatkarki Chemika będą walczyć w sobotę o 18. w tym sezonie zwycięstwo w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Policzanki zmierzą się z Legionovią Legionowo, która zajmuje 11. miejsce w tabeli.» więcej Przerwać złą passę i zdobyć punkty. Espadon gra w SzczeciniePrzerwać złą passę i zdobyć punkty. Espadon gra w SzczecinieSiatkarze Espadonu Szczecin będą walczyć w sobotę o pierwsze w tym roku zwycięstwo w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Ich rywalem będzie zajmujący 13. miejsce w tabeli MKS Będzin.» więcej Kibice z Płocka szykują się na PogońKibice z Płocka szykują się na PogońOkoło dwustu kibiców Wisły Płock obejrzy sobotnie spotkanie Lotto Ekstraklasy z Pogonią Szczecin.» więcej Kyle Benjamin nowym koszykarzem Kinga SzczecinKyle Benjamin nowym koszykarzem Kinga SzczecinAmerykanin Kyle Benjamin ma 206 cm wzrostu i gra na pozycji centra. Od teraz w zespole Kinga Szczecin.» więcej
1234567

FOTOGALERIA

Mistrzynie kraju po tej wygranej umocniły się na prowadzeniu w tabeli rozgrywek. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Siatkarze Espadonu przegrali na własnym parkiecie z ONICO. Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin]
King BC Szczecin - Cracovia Kraków 84:93. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Siatkarki Chemika Police odniosły 14. zwycięstwo w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Do przerwy po bramce Adama Frączczaka ostatni zespół tabeli ekstraklasy prowadził 1:0. Wyrównującego gola dla lidera 1 ligi zdobył w drugiej połowie Tomasz Boczek. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Halowi piłkarze Pogoni 04 przegrali we własnej hali z Rekordem Bielsko-Biała 3:11 w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Pogoń 04 Szczecin - AZS Katowice 1:1. Fot. Weronika Łyczywek [Radio Szczecin]
Piłkarze ręczni Sandry SPA Pogoni Szczecin przegrali w rzutach karnych ze Stalą Mielec 3:4 w 14. kolejce rozgrywek o mistrzostwo Polski. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
© Polskie Radio Szczecin SA. Wszystkie prawa zastrzeżone.Regulamin korzystania z portaluPolityka prywatnościBiuletyn Informacji Publicznej