Siatkarze Espadonu Szczecin wygrali z Camperem Wyszków 3:0. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin]
Siatkarze Espadonu odnieśli kolejne zwycięstwo w I lidze. Szczecinianie wygrali w sobotę we własnej hali z Camperem Wyszków 3:0 w setach do 19, 21 i 26.
Najwięcej emocji dostarczyła trzecia partia. Zawodnicy trenera Milana Simojlovića, po zdobyciu 25 oczka, unieśli już w geście triumfu ręce do góry, ale sędzia zmienił swoją decyzję i przyznał punkt gościom.

Po kilku minutach gorącej dyskusji siatkarze powrócili na parkiet, a spotkanie asem serwisowym zakończył Brazylijczyk Leandro.

Jeden z najlepszych graczy Espadonu Sławomir Zemlik nie ukrywał radości z udanego rewanżu za porażkę w Wyszkowie i ze zdobycia kompletu punktów.

- Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa zwłaszcza, że na wyjeździe w Wyszkowie dostaliśmy srogą lekcję. Może wynik na to nie wskazywał, bo przegraliśmy tam 3:1, ale to była dla nas ciężka porażka. Teraz cieszymy się z wygranej, zwłaszcza w takich nerwowych okolicznościach trzeciego seta - mówił Zemlik.

W kolejnym ligowym spotkaniu, które odbędzie się 5 września, siatkarze Espadonu Szczecin zmierzą się z Krispolem Września.