Sandra Spa Pogoń Szczecin - KS Azoty Puławy 23:33. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin]
Drugi mecz i druga porażka. Piłkarze ręczni Sandry SPA Pogoni nadal bez punktów w Superlidze. Szczecinianie po piątkowej wpadce w Legionowie z KPR we wtorek we własnej hali przegrali z Azotami Puławy 23:33.
Po 21 minutach wyrównanej gry nasi szczypiorniści przegrywali 10:11 i kibice zgromadzeni w hali Azoty Arena liczyli na niespodziankę. Niestety brązowi medaliści z ubiegłego sezonu zdominowali w końcówce ekipę grających trenerów Wojciecha Zydronia i Czecha Michala Bruny i do przerwy Sandra Spa Pogoń przegrywała 10:17. W drugiej połowie szczecinianie nie byli w stanie zmienić niekorzystnego wyniku i ostatecznie przegrali z Azotami Puławy 23:33.

W kolejnym meczu Superligi piłkarze ręczni Sandry SPA Pogoni w niedzielę na wyjeździe spotkają się z beniaminkiem rozgrywek Wybrzeżem Gdańsk.

Sandra Spa Pogoń Szczecin - KS Azoty Puławy 23:33 (10:17)