autopromocja

Piłkarki nożne Olimpii Szczecin. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarki nożne Olimpii zremisowały z AZS-em Wrocław 5:5 w kolejnym meczu ekstraligi kobiet, rozegranym w środę na boisku przy Bandurskiego w Szczecinie.
Do przerwy szczecinianki prowadziły 4:1. W drugiej połowie akademiczki wykorzystały rozluźnienie olimpijek i w 84. minucie - ku zdumieniu kibiców - objęły prowadzenie 5:4.

W 86. minucie wyrównała Roksana Ratajczyk, która w meczu z AZS-em zdobyła aż cztery bramki.

- Przełamałam się, bo to moje pierwsze bramki od początku tego sezonu - przyznała. - To efekt ciężkiej pracy i zasługa całej drużyny. Gdyby nie koleżanki z zespołu, to nie dostałabym piłki. Dzięki ich świetnym podaniom mogłam wykończyć akcje.

Kolejny mecz szczecinianki rozegrają w sobotę. W Krakowie zmierzą się z tamtejszym AZS-em.