Legia Warszawa przegrała z Realem Madryt 1:5 w trzeciej kolejce piłkarskiej Ligi Mistrzów.
To trzecia porażka mistrzów Polski, którzy zajmują ostatnie miejsce w swojej grupie. W meczu z Realem Legia zdobyła swoją pierwszą bramkę w tym roku w najważniejszych europejskich rozgrywkach. Jej autorem jest Miroslav Radović, który wykorzystał w pierwszej połowie rzut karny.

Do przerwy jednak Królewscy prowadzili 3:1 po golu Bale'a, samobójczym trafieniu Jodłowca i bramce Asensio. Po przerwie kolejne dwa gole strzelili Vazquez i Morata.

Wtorkowy mecz na Santiago Bernabeu obejrzało ponad 70 tysięcy widzów.

W drugim meczu "polskiej" grupy Borussia Dortmund wygrała w Lizbonie ze Sportingiem 2:1.

Real Madryt - Legia Warszawa 5:1 (3:1)
1:0 - 16' Bale
2:0 - 20' Jodłowiec (samobójcza)
2:1 - 22' Radović (karny)
3:1 - 37' Asensio
4:1 - 68' Vazquez
5:1 - 84' Morata

Składy:
Real Madryt: Navas - Danilo, Pepe, Varane, Marcelo - Asensio (79' Kovacić), Kroos, Rodriguez (63' Vazquez) - Bale (64' Morata), Benzema, Ronaldo.
Legia Warszawa: Malarz - Bereszyński, Rzeźniczak, Czerwiński, Hlousek - Moulin (81' Kopczyński), Odjidja-Ofoe, Jodłowiec - Guilherme (74' Kazaiszwili), Kucharczyk, Radović (74' Nikolić).