autopromocja

Siatkarze Espadonu przegrali ze Skrą Bełchatów 0:3. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin]
Siatkarze Espadonu przegrali ze Skrą Bełchatów 0:3 (w setach 27:29, 19:25, 27:29) w meczu czwartej kolejki Plus Ligi, rozegranym w czwartek w Szczecinie.
To czwarta porażka szczecińskich siatkarzy w tym sezonie Plus Ligi. Teraz przed Espadonem pierwszy mecz wyjazdowy. W środę 26 października zmierzą się w Gdańsku z tamtejszym Lotosem Trefl.

Niewykluczone jednak, że szczęście dopisze Espadonowi przy tzw. zielonym stoliku i szczecinianie otrzymają walkower. Wszystko przez to, że w pierwszym secie w drużynie
Skry na parkiecie przebywało czterech obcokrajowców, a to niezgodne z przepisami.
Ostateczną decyzję, co do weryfikacji wyniku meczu i ewentualnym walkowerze podejmie
Profesjonalna Liga Piłki Siatkowej po otrzymaniu protokołu sędziowskiego od komisarza zawodów.