Szczecinianie odnieśli cenne zwycięstwo pokonując na wyjeździe FC Toruń 2:1 w 13. kolejce ekstraklasy futsalu. Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin/Archiwum]
Piątek trzynastego szczęśliwy dla halowych piłkarzy Pogoni 04. Szczecinianie odnieśli cenne zwycięstwo pokonując na wyjeździe FC Toruń 2:1 w 13. kolejce ekstraklasy futsalu.
Do przerwy oba gole zdobyli torunianie, ale był remis 1:1, bo Michał Suchocki pokonał własnego bramkarza samobójczym trafieniem. W drugiej połowie bramkę na wagę trzech punktów dla zero-czwórki zdobył najskuteczniejszy gracz wicemistrza kraju Artur Jurczak.

Drużyna trenera Łukasza Żebrowskiego po sukcesie w Toruniu przesunęła się w tabeli z piątego na czwarte miejsce, które jednak może stracić po pozostałych sobotnich spotkaniach. W kolejnym meczu ekstraklasy futsalu Pogoń 04 zmierzy się 22 stycznia w Szczecinie z Red Dragons Pniewy.