Po niedzielnej przegranej siatkarze Espadonu nadal zajmują 15 przedostatnie miejsce w tabeli Plus Ligi. Fot. twitter.com/Espadon_Szczec
Przerwana seria domowych zwycięstw siatkarzy Espadonu w Plus Lidze. Szczecinianie po czterech z rzędu wygranych pojedynkach w hali Azoty Arena przegrali w niedzielę z Cuprum Lubin 0:3 w setach do 19,16 i 15.
Zespół trenera Michała Gogola był tłem dla dobrze dysponowanej ekipy z Lubina, która była wyraźnie lepsza od beniaminka Plus Ligi.

Doświadczony libero Espadonu Dawid Murek przyznał, że szczecinianie wypadli bardzo słabo na parkiecie i zasłużenie przegrali niedzielne spotkanie. - Chyba wszyscy widzieli, co się działo na boisku. Widać, że rywal odrobił lekcje, zobaczyli wideo i wygrał zasłużenie. Nie pokazaliśmy nic i jesteśmy smutni - powiedział Murek.

Po niedzielnej przegranej siatkarze Espadonu nadal zajmują 15 przedostatnie miejsce w tabeli Plus Ligi. W kolejnym ligowym meczu szczecinianie w piątek w hali Azoty Arena zmierzą się z Czarnymi Radom.
Doświadczony libero Espadonu Dawid Murek przyznał, że szczecinianie wypadli bardzo słabo na parkiecie i zasłużenie przegrali niedzielne spotkanie.