Piłkarze Pogoni Szczecin zremisowali z Błękitnymi Stargard 0:0 w sparingowym meczu rozegranym w sobotę we Wronkach. Fot. www.pogonszczecin.pl
Piłkarze Pogoni Szczecin zremisowali z Błękitnymi Stargard 0:0 w sparingowym meczu rozegranym w sobotę we Wronkach. To był pierwszy występ Portowców pod wodzą nowego trenera Macieja Skorży.
Szczecinianie rozpoczęli mecz w mocno odmłodzonym składzie. W wyjściowej jedenastce byli między innymi: Błażej Chouwer, Sebastian Walukiewicz, Damian Pawłowski i Marcel Stefaniak. Z zawodników mających już za sobą występy w ekstraklasie byli: Adrian Henger, Sebastian Rudol, Hubert Matynia, Jakub Piotrowski, Sebastian Kowalczyk, Dawid Kort i Łukasz Zwoliński.

W drugiej połowie na boisku pojawili się między innymi: Rafał Murawski, Kamil Drygas, Marcin Listkowski, Dawid Niepsuj i Ricardo Nunes, który po 10 minutach doznał urazu.

Portowcy mieli przewagę w starciu z drugoligowcem, ale nie zdołali strzelić zwycięskiego gola. We wtorek w kolejnym sparingowym meczu podczas zgrupowania we Wronkach piłkarze Pogoni Szczecin zmierzą się z Zagłębiem Lubin.