Radio Szczecin » Sport »

King bez zwycięstwa w 20. kolejce rozgrywek o mistrzostwo Polski

Po porażce w Radomiu koszykarze Kinga spadli na 9. miejsce w tabeli Energa Basket Ligi. źródło: www.facebook.com/kingwilki/
Popularne Wilki Morskie przegrały w sobotę na wyjeździe z Rosą Radom 77:90, choć do przerwy prowadziły 43:41. Najskuteczniejszym graczem szczecińskiej drużyny był w sobotnim starciu Amerykanin Carlos Medlock, który zdobył 19 punktów.
King pokonuje kluczowego rywala

Koszykarze Kinga Szczecin pokonali Turów Zgorzelec 75:66 w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Poniedziałkowe spotkanie nie stało na najwyższym poziomie, ale było bardzo zacięte i ...
Po porażce w Radomiu koszykarze Kinga spadli na 9. miejsce w tabeli Energa Basket Ligi. Z powodu finałowego turnieju o Puchar Polski oraz spotkań reprezentacji kraju Wilki Morskie kolejny ligowy mecz rozegrają dopiero 5 marca kiedy to w Szczecinie zmierzą się z Turowem Zgorzelec.
Szczecin
koszykówka

Sport

Pogrom w Policach, ŁKS nie urwał nawet setaPogrom w Policach, ŁKS nie urwał nawet setaWielki finał Ligi Siatkówki Kobiet - pierwsze spotkanie o złoto Ekstraklasy siatkarek - zakończył się gładkim zwycięstwem Policzanek. W czwartkowy wieczór pokonały one na własnym parkiecie ŁKS Commercecon Łódź wynikiem 3:0 (25:21, 25:9, 2 ...» więcej Chemik zaczyna bój o złotoChemik zaczyna bój o złotoSiatkarki Chemika Police rozpoczynają zmagania o piąte z rzędu i siódme w historii klubu Mistrzostwo Polski. W czwartek, w finałowej walce o złoty medal, zmierzą się z ŁKS-em Łódź.» więcej Szczecinianie wśród najlepszych w Europie w amerykańskim darcieSzczecinianie wśród najlepszych w Europie w amerykańskim darciePięć pucharów zdobyli zawodnicy ze Szczecina podczas zakończonych mistrzostw Europy w darcie amerykańskim.» więcej Piłkarki ręczne Pogoni nadal bez zwycięstwa w grupie mistrzowskiej SuperligiPiłkarki ręczne Pogoni nadal bez zwycięstwa w grupie mistrzowskiej SuperligiSzczecinianki w derbach województwa zachodniopomorskiego przegrały w środę w Koszalinie z Energą AZS 22:23 choć do przerwy prowadziły 13:12. To szósta z rzędu porażka ekipy serbskiej trenerki Ljiljany Marković w rozgrywkach o mistrzostwo ...» więcej Olimpia wygrała i jest w grupie mistrzowskiej EkstraligiOlimpia wygrała i jest w grupie mistrzowskiej EkstraligiHistoryczny sukces piłkarek nożnych Olimpii - szczecinianki w ostatniej kolejce ekstraligi pokonały w środę AZS Wrocław 2:1 i awansowały do grupy mistrzowskiej. Drużyna grającej trenerki Natalii Niewolnej sezon zasadniczy zakończyła na 6. ...» więcej Derby piłkarek ręcznych. Pogoń za przerwaniem złej passyDerby piłkarek ręcznych. Pogoń za przerwaniem złej passyPiłkarki ręczne Pogoni będą walczyć w środę o pierwsze zwycięstwo w grupie mistrzowskiej Superligi. Szczecinianki chcą przerwać serię pięciu porażek z rzędu pokonując na wyjeździe w derbowym meczu Energę AZS Koszalin.» więcej Olimpia gra o historyczny wynikOlimpia gra o historyczny wynikPiłkarki nożne Olimpii po raz pierwszy w historii klubu mogą dostać się do czołowej szóstki drużyn w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.» więcej Szczecinianin mistrzem kraju w kickboxinguSzczecinianin mistrzem kraju w kickboxinguNie ma mocnych na Sebastiana Samiłę. Zawodnik klubu Alkon Szczecin zdobył złoty medal Mistrzostw Polski juniorów starszych w kickboxingu w formule low kick, które zakończyły się w Legnicy.» więcej Rosjanie obawiają się zamachów w trakcie MundialuRosjanie obawiają się zamachów w trakcie MundialuPonad połowa Rosjan obawia się zamachów terrorystycznych w trakcie Mundialu. Sondaż dotyczący bezpieczeństwa przeprowadziła Fundacja „Opinia Publiczna”.» więcej Futsalowa Pogoń musi grać o utrzymanieFutsalowa Pogoń musi grać o utrzymanieHalowi piłkarze Pogoni 04 porażką zakończyli zmagania w sezonie zasadniczym ekstraklasy futsalu. Szczecinianie na Górnym Śląsku przegrali w niedzielę z AZS-em Katowice 0:5 w ostatniej kolejce spotkań.» więcej
1234567

FOTOGALERIA

Turniej został zorganizowany w ramach obchodów 70-lecia Pogoni Szczecin. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 3:1. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Katarzyna Dydek. Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin]
Szczecinianki w pierwszym półfinałowym meczu wygrały na własnym parkiecie z drużyną Startu Elbląg 27:21. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
43. Międzynarodowy Turniej Wiosny w gimnastyce artystycznej i 18. Memoriał Anny Kłos-Sulimy. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Piłkarki ręczne Pogoni od porażki rozpoczęły występy w grupie mistrzowskiej Superligi. Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin]
Espadon Szczecin - BBTS Bielsko-Biała 2:3. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Cracovia nie pozostawiła złudzeń drużynie prowadzonej przez Kostę Runjaića. W sobotnim meczu w Szczecinie drużyna Michała Probierza wygrała 3:0. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Piłkarki ręczne Pogoni cudem uniknęły kompromitacji w starciu z ostatnim w tabeli Superligi UKS Kościerzyna. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
© Polskie Radio Szczecin SA. Wszystkie prawa zastrzeżone.Regulamin korzystania z portaluPolityka prywatnościBiuletyn Informacji Publicznej