Młodzi Portowcy wprawdzie objęli prowadzenie po strzale Huberta Turskiego, ale nie utrzymali wyniku i jeszcze przed przerwą goście z Górnego Śląska wyrównali. Fot. Małgorzata Elmerych [Radio Szczecin]
Juniorzy Pogoni zremisowali na własnym boisku z Górnikem Zabrze 1:1. Młodzi Portowcy nie wrócili na ścieżkę zwycięstw.
Pogoń po porażce - w rozegranym w zeszłym tygodniu, zaległym meczu Centralnej Ligi Juniorów - ze Śląskiem Wrocław miała w starciu z niżej notowanymi zabrzanami wrócić do wygrywania. Tak się jednak nie stało.

Młodzi Portowcy wprawdzie objęli prowadzenie po strzale Huberta Turskiego, ale nie utrzymali wyniku i jeszcze przed przerwą goście z Górnego Śląska wyrównali. Mimo kilku dogodnych sytuacji wynik w drugiej połowie nie uległ zmianie.

Pogoń zajmuje w tabeli trzecie miejsce, a jej najbliższym rywalem w CLJ U-19 będzie zespół lidera Korony Kielce.