W kolejnym spotkaniu 2. ligi piłkarze Błękitnych - w sobotę w Stargardzie - zmierzą się z Pogonią Siedlce. Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze Błękitnych bez przełamania w 2. lidze - stargardzianie przegrali w niedzielę na własnym stadionie z Górnikiem Łęczna 0-2 na zakończenie 11. kolejki rozgrywek.
Drużyna trenera Adama Topolskiego kończyła mecz w osłabionym składzie, bo czerwoną kartkę otrzymał w 82. minucie obrońca Patryk Baranowski. Zespół z Łęcznej wykorzystał przewagę i po golach Patryka Szysza z rzutu karnego w 83. minucie i Kamila Bętkowskiego - w doliczonym czasie gry - zdobył komplet punktów.

To czwarta z rzędu porażka biało-niebieskich i szósty mecz bez zwycięstwa w ligowych rozgrywkach. W kolejnym spotkaniu 2. ligi piłkarze Błękitnych - w sobotę w Stargardzie - zmierzą się z Pogonią Siedlce.