W klasyfikacji Pucharu Polski rugby 7 Kaskada Szczecin po dwóch turniejach zajmuje drugie miejsce. Źródło: fot. http://kaskadarugby.pl
Historyczny sukces rugbistów Kaskady Szczecin. Nasz zespół zajął drugie miejsce w turnieju Pucharu Polski rugby olimpijskim 7, zakończonym we Wrocławiu. W finałowym meczu szczecinianie przegrali z Posnanią Poznań 19:24.
W regulaminowym czasie był remis po 19, a o zwycięstwie drużyny z Poznania zadecydowało złote przyłożenie w dogrywce. To najlepszy wynik Kaskady w turniejach Pucharu Polski rugby 7.

Warto dodać, że w drodze do finału wrocławskiego turnieju szczecinianie pokonali między innymi Husarię Kalisz aż 65:0, co jest najwyższym zwycięstwem Kaskady w rugby 7 w historii klubu. W klasyfikacji Pucharu Polski rugby 7 Kaskada Szczecin, po dwóch turniejach, zajmuje drugie miejsce ze stratą sześciu punktów do prowadzącej Posnanii Poznań.