Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Siatkarki Chemika Police. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Siatkarki Chemika Police. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Siatkarki Grupy Azoty Chemik Police, po miesięcznej przerwie spowodowanej przygotowaniami i występami reprezentacji kraju w kwalifikacjach do igrzysk olimpijskich, powracają do rozgrywek o mistrzostwo Polski.
Drużyna tureckiego trenera Ferhata Akbasa, w swoim pierwszym tegorocznym meczu Ligi Siatkówki Kobiet, zmierzy się w sobotę na wyjeździe z zespołem Volley Wrocław.

Policzanki są niepokonane i z kompletem zwycięstw prowadzą w tabeli po 13 kolejkach. Sobotni rywal zajmuje 10. miejsce ze stratą 26 punktów do lidera. Chemik jest zdecydowanym faworytem sobotniej konfrontacji, ale libero polickiej drużyny Paulina Maj-Erwardt obawia się rywalizacji z wrocławiankami.

- Zawsze jest problem, żeby rozpocząć tę kolejną rundę, szczególnie jak była miesięczna przerwa. Niby grało się te sparingi i próbowało się złapać rytm meczowy, ale to i tak czasami nie jest wystarczające. Ten mecz traktujemy bardzo poważnie i absolutnie nie traktujemy Wrocławia, że jest tak nisko w tabeli, bo to jest nowe rozdanie. Musimy się dobrze skoncentrować na tym meczu, bo nie chcemy tracić punktów i musimy realizować swoje cele - podkreślała Maj-Erwardt.

Sobotnie spotkanie siatkarek zespołu Volley z Chemikiem Police rozpocznie się o godzinie 17:00 w hali Orbita we Wrocławiu.
- Musimy się dobrze skoncentrować na tym meczu, bo nie chcemy tracić punktów i musimy realizować swoje cele - podkreślała Maj-Erwardt.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty