W sobotę rozegrano dziesięć spotkań 4. rundy piłkarskiego Pucharu Anglii.
Kamil Grosicki zdobył bramkę dla II-ligowego Hull City w przegranym 1:2 (0:1) meczu z Chelsea. Goście prowadzili od szóstej minuty po trafieniu Michy'ego Batshuayia. Skrzydłowy reprezentacji Polski pojawił się na boisku w 60. minucie zastępując Mallika Wilksa. Cztery minuty później prowadzenie podwyższył Fikayo Tomori. Grosicki zanotował honorowe trafienie w 78. minucie po tym, jak piłka po rzucie wolnym odbiła się od jednego ze stojących w murze obrońców "The Blues" i wpadła do siatki.

Oprócz Chelsea, spośród zespołów z najwyższej klasy rozgrywkowej w kolejnej rundzie awans uzyskały: Leicester City (1:0 na wyjeździe z Brentford), Norwich City (2:1 na wyjeździe z Burnley) i Sheffield United (2:0 na wyjeździe z Millwall Bartosza Białkowskiego). Remisem 1:1 (0:0) zakończyło się spotkanie Southampton (cały mecz Jana Bednarka) z Tottenhamem Hotspur. Do powtórki dojdzie również w rywalizacji Newcastle United z III-ligowym Oxford United (0:0). Oprócz Burnley, z Pucharem Anglii pożegnał się West Ham. "Młoty" przegrały z grającym na drugim poziomie rozgrywkowym West Bromwich Albion 0:1 (0:1).

Kolejne mecze IV rundy - w niedzielę i poniedziałek.