Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Piłkarki nożne Olimpii Szczecin. Fot. Olimpia Szczecin/Archiwum
Piłkarki nożne Olimpii Szczecin. Fot. Olimpia Szczecin/Archiwum
Piłkarki nożne Olimpii rozpoczynają zmagania o awans do półfinału Pucharu Polski. Szczecinianki zmierzą się na wyjeździe z KKP Bydgoszcz w pierwszym ćwierćfinałowym meczu.
Olimpijki podczas zimowych przygotowań do pucharowego starcia pokonały w sparingowej konfrontacji wielokrotnego mistrza kraju i aktualnego wicelidera ekstraligi Medyka Konin 4:1.

Pomimo tego sukcesu trener Olimpii Adam Gołubowski przyznaje, że aby uzyskać korzystny wynik w Pucharze Polski to jego podopieczne nie mogą zlekceważyć rywala zajmującego przedostatnie miejsce w ligowej tabeli.

- To jest zespół, który "poczuje krew" i damy mu się rozhulać, to będzie bardzo trudno. Oczywiście; liczę na awans, runda jest ze wskazaniem dla nas, ale w żadnym wypadku dziewczyny nie mogą poczuć, że są już tak dobre, że w sparingu wygrały z Medykiem, że już tak dobre i Bydgoszcz jest już za nami, że należy nam się awans. Ale tak nie jest, w ten sposób właśnie najczęściej się odpada - przestrzegał Gołubowski.

Niedzielny pierwszy ćwierćfinałowy mecz Pucharu Polski piłkarek nożnych KKP z Olimpią Szczecin rozpocznie się o godzinie 14 w Bydgoszczy. Spotkanie rewanżowe tych drużyn odbędzie się w czwartek w Szczecinie.
- W żadnym wypadku dziewczyny nie mogą poczuć, że są już tak dobre, że w sparingu wygrały z Medykiem, że już tak dobre i Bydgoszcz jest już za nami, że należy nam się awans. Ale tak nie jest, w ten sposób właśnie najczęściej się odpada - przestrzegał Gołu

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty