Siatkarki Grupa Azoty Chemik najlepsze w sezonie zasadniczym rozgrywek o mistrzostwo Polski. Policzanki pokonały w sobotę Radomkę Radom 3:0 w setach do 20,18 i 23 w ostatniej kolejce Ligi Siatkówki Kobiet.
To 21. ligowe zwycięstwo ekipy tureckiego trenera Ferhata Akbasa. Środkowa Chemika Katarzyna Połeć była zadowolona z realizacji planu zakładającego wygraną bez straty seta.

- Musiałyśmy wygrać, ale przede wszystkim bardzo chciałyśmy szybko wygrać 3:0. Dałyśmy radę. Fajnie walczyły dziewczyny z Radomia, ale ostatecznie było 3:0 - zakończyła Połeć.

Policzanki w poniedziałek po ostatnich ligowych spotkaniach poznają swojego rywala w pierwszej rundzie fazy play-off rozgrywek o mistrzostwo Polski.
Realcja Artura Dyczewskiego w Wiadomościach o godzinie 18.
Środkowa Chemika Katarzyna Połeć była zadowolona z realizacji planu zakładającego wygraną bez straty seta.