Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Upał zmienił plany przygotowań piłkarzy Pogoni Szczecin do niedzielnego meczu z Wartą Poznań w ekstraklasie.
Portowcy mieli dziś w planach dwa treningi ale z powodu wysokiej temperatury sztab szkoleniowy zdecydował się na przeprowadzenie tylko jednych zajęć. Pomocnik Pogoni Kamil Drygas nie ukrywał zadowolenia z takiej decyzji.

- Trening został przełożony na bardzo wczesną godzinę poranną i chwała za to naszemu sztabowi szkoleniowemu bo no wczoraj i dzisiaj to dwa najgorętsze dni.

Obrońca Dumy Pomorza Paweł Stolarski przyznaje, że pomimo pogody idealnej na wypoczynek piłkarze nie oszczędzali się na boisku.

- Jest bardzo bardzo gorąco mamy pogodę jaką mamy wykonujemy swoją pracę najlepiej jak tylko możemy, dbamy o siebie pod każdym aspektem zarówno na boisku jak i poza nim żeby dobrze się odnowić i dużo nawadniać.

A wody na treningu jak dodaje Kamil Drygas nie brakowało i murawa była w dobrym stanie.

- W każdej przerwie gdzieś tam pomiędzy ćwiczeniami gdzie jest przerwa na wodę od razu włączają te zraszacze no bo schną te boiska w moment.

Miejmy nadzieję, że przygotowania w upale nie przeszkodzą piłkarzom Pogoni w pokonaniu Warty Poznań w niedzielnym meczu ekstraklasy w Grodzisku Wielkopolskim.
Relacja Artura Dyczewskiego [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty