Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin/Archiwum]
"Boks przeciw uzależnieniom" - to hasło dzisiejszego Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego w Przecławiu.
W zawodach wezmą udział pięściarze z Niemiec, Ukrainy i Polski oraz młodzi ludzie trenujący boks z ośrodków wychowawczych z Trzebieży i szczecińskiego Skolwina.

Rękawice w ringu skrzyżują pięściarze z różnych kategorii wiekowych i wagowych. W ramach gali odbędzie się zbiórka na rzecz fundacji "Ocaleni przez Sport" na rzecz domów dziecka i ośrodków wychowawczych.

O głównym celu pięściarskiej imprezy mówi jeden z organizatorów turnieju i trener boksu Piotr Sokołowski: - To jest ten cel taki, aby pomóc młodym ludziom odnaleźć pasję. My jesteśmy fundacją, która istnieje po to, aby pomagać. Współpracujmy z ośrodkami wychowawczymi z Trzebieży czy ze Skolwina... Nasz Mateusz Joński pół roku trenuje, a już dostał się do kadry zachodniopomorskiej i idzie w bardzo dobrym kierunku i dlatego ta fundacja i nasz cel - to wszystko pięknie się jednoczy.

Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Wójta Gminy Kołbaskowo rozpocznie się o godzinie 12 w hali sportowej szkoły podstawowej w Przecławiu. Wstęp na zawody jest bezpłatny.
O głównym celu pięściarskiej imprezy mówi jeden z organizatorów turnieju i trener boksu Piotr Sokołowski.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty