Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. pogonszczecin.pl
Fot. pogonszczecin.pl
Piłkarze Pogoni po dzisiejszym treningu w Krakowie wyruszyli w podróż do Kielc gdzie w niedzielę zmierzą się z Koroną w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.
Szczecinianie w starciu z beniaminkiem ekstraklasy będą mieć znakomitą okazję do rehabilitacji za słaby występ i porażkę w minioną środę pod Jasną Górą z Rakowem Częstochowa. Niedzielne spotkanie będzie wyjątkowe dla Adama Frączczaka byłego piłkarza Dumy Pomorza grającego obecnie w kieleckiej drużynie.

Frączczu przed rokiem po 10 latach spędzonych na Twardowskiego odszedł do Korony z którą wywalczył awans do ekstraklasy. Kapitan Pogoni Damian Dąbrowski ma nadzieję, że w niedzielę na boisku w walce o ligowe punkty spotka się z Adamem Frączczakiem.

- Daj Boże, żeby Adam mógł się z nami spotkać na boisku, bo wiem że zmaga się z urazami, mamy dobry kontakt, więc będzie to dodatkowy smaczek jeśli na murawie będziemy w stanie przybić piątkę - mówi Dąbrowski.

Niedzielny mecz piłkarzy Korony z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 15 w Kielcach.
Kapitan Pogoni Damian Dąbrowski ma nadzieję, że w niedzielę na boisku w walce o ligowe punkty spotka się z Adamem Frączczakiem.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty