Nieudana wyprawa piłkarzy ręcznych Sandry SPA Pogoni nad morze. Szczecinianie przegrali w Gdańsku z Torus Wybrzeżem 24:25 w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.
To 11 porażka portowej siódemki w Superlidze. O sobotnim meczu mówi trener Sandry SPA Pogoni Szczecin Wojciech Jedziniak. - Schodziliśmy na przerwę z prowadzeniem 9:8. Jestem przekonany, że w drugiej połowie my dominowaliśmy, ale taki jest sport. Błąd techniczny w końcówce powoduje, że przegrywamy w końcówce - mówi Jedziniak.

W ostatnim meczu pierwszej rundy Superligi szczypiorniści Sandry SPA Pogoni 9 grudnia w Szczecinie zmierzą się z Azotami Puławy.
To 11 porażka portowej siódemki w Superlidze. O sobotnim meczu mówi trener Sandry SPA Pogoni Szczecin Wojciech Jedziniak.