Piłkarski dreszczowiec w 3 lidze na stadionie przy Stołczyńskiej. Świt Szczecin po emocjonującym meczu zremisował z Zawiszą Bydgoszcz 3:3 w 32 kolejce spotkań grupy drugiej.
Do przerwy Duma Północy przegrywała 0:3. Po zmianie stron podopieczni trenera Piotra Klepczarka zdołali doprowadzić do remisu i mecz zakończył się podziałem punktów. W 71 minucie gola dla zespołu ze Skolwina zdobył Patryk Paczuk. Ten sam zawodnik w 84 minucie wykorzystał rzut karny a do remisu dwie minuty później doprowadził Kacper Wojdak.

Na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek piłkarze Świtu Szczecin zajmują 7 miejsce w tabeli. W grupie drugiej prowadzi Olimpia Grudziądz, która ma cztery punkty przewagi nad rezerwami Pogoni Szczecin.