Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Szczecinianki w pierwszym półfinałowym meczu wygrały na własnym parkiecie z drużyną Startu Elbląg 27:21. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarki ręczne Pogoni walczyć będą w środę o awans do finału Pucharu Polski. Szczecinianki zmierzą się ze Startem Elbląg w rewanżowym półfinałowym meczu.
Przed tygodniem w hali przy Twardowskiego nasze zawodniczki pokonały elblążanki w pierwszym pucharowym pojedynku 27:21.

Rozgrywająca Pogoni Agata Cebula pomimo sześciobramkowej zaliczki spodziewa się zaciętej rywalizacji o miejsce w finale Pucharu Polski. - Wiemy, że Start zrobi wszystko, żeby odrobić straty. Będzie jeszcze cięższy mecz i będzie potrzeba koncentracji, żeby odrobić zaliczkę - powiedziała Cebula.

Środowe rewanżowe półfinałowe spotkanie Pucharu Polski szczypiornistek Startu z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 18.30 w Elblągu.
Rozgrywająca Pogoni Agata Cebula pomimo sześciobramkowej zaliczki spodziewa się zaciętej rywalizacji o miejsce w finale Pucharu Polski.