Radio SzczecinRadio Szczecin » Blog Marcina Gondziuka » Marcin Gondziuk
Kiedy 2 lata temu Thomas Anders był w Szczecinie i gościliśmy go w Radiu Szczecin, padały również pytania o to, w jakich relacjach pozostaje z Dieterem Bohlenem. W zasadzie unikał otwartej odpowiedzi, ale między słowami można było wyczytać, że te relacje w dalszym ciągu były wtedy nie najlepsze. Panowie rozstali się, delikatnie mówiąc, w niezbyt przyjaznej atmosferze. Każdy poszedł w swoją stronę. Trochę sobie dokuczali. Aż tu nagle, 25 maja tego roku, Thomas Anders powiedział w wywiadzie dla niemieckiej telewizji ZDF, że po latach spotkali się i zakopali wreszcie topór wojenny! Niektóre media od razu odtrąbiły reaktywację Modern Talking. Parę dni potem w kolejnym wywiadzie dla Rhein Zeitung Thomas Anders powiedział jednak, że nic takiego wcale nie jest planowane. Że owszem spotkali się w Hamburgu i pogodzili, choć nie są w dalszym ciągu największymi przyjaciółmi, to relacje między nimi są już dobre, ale powrót Modern Talking nie jest w planach.
Thomas przyznał, że cała ta medialna burza o powrocie Modern Talking, jaka przeszła po jego skromnej wypowiedzi o pogodzeniu się z Dieterem, bardzo go zaskoczyła. ,,Modern Talking musi niesamowicie fascynować ludzi, znacznie bardziej niż ja sam sobie to wyobrażam" - powiedział wokalista i dodał: ,,Chodzi o to, że trzeba było po prostu zakończyć to przerzucanie się winami i pojednać. Modern Talking jest jak firma, która ciągle przynosi pieniądze. Rocznie na całym świecie sprzedajemy ponad 150 tys. płyt. Z tego powodu mamy wciąż jednego prawnika, który troszczy się o nasze wspólne sprawy. I gdy teraz musieliśmy coś wyjaśnić, Dieter i ja zdecydowaliśmy się zrobić to osobiście, a nie telefonicznie. Tak, wiele niedobrego się wydarzyło i obaj dawaliśmy sobie wzajemnie powody, aby tak było. Teraz jednak chcemy zakończyć te kłótnie". Czy faktycznie nie będzie z tego żadnych nowych nagrań? Czas pokaże. Zwykle największa pokusa wydania czegoś nowego pojawia się w okolicach Gwiazdki. Niejeden fan Modern Talking chciałby pewnie otrzymać taki prezent pod choinkę. Bo z jakimś hitem na wakacje Thomas i Dieter chyba raczej już nie zdążą ;)
 

Zobacz także

2014-05-12, godz. 09:04 Eurowizja 2014, czyli jak spacyfikować widzów To było doskonałe widowisko! 59 Konkurs Piosenki Eurowizji, którego finał odbył się w sobotę, 10 maja w Kopenhadze. Finał poprzedziły dwa półfinały… » więcej 2014-05-08, godz. 09:27 Polka idolka O tym się mówi i pewnie jeszcze długo będzie się mówiło! Aneta Sablik, 25-letnia dziewczyna z Bielska-Białej wygrała niemieckiego Idola, a właściwie… » więcej 2014-04-07, godz. 20:57 Nowa płyta ... Króla Popu! Będzie nowa płyta Michaela Jacksona! I to już niedługo, bo w maju. Cały czas przeglądane są katalogi nagrań, jakie pozostawił po sobie Król Popu. No… » więcej 2014-03-31, godz. 11:02 Kate Bush ... i wszystko jasne! To jest absolutna sensacja! Niektórzy już dawno stracili nadzieję, że zobaczą Kate Bush na koncercie, na żywo, bo przecież w trasie koncertowej była tylko… » więcej 2014-03-18, godz. 09:01 Na piłkarską nutę 12 czerwca, w Sao Paulo, meczem Brazylia – Chorwacja zainaugurowane zostaną tegoroczne mistrzostwa świata w piłce nożnej, rozgrywane tym razem w Brazylii… » więcej 2014-03-04, godz. 08:43 Tu trzeba didżeja To może być dosyć kontrowersyjna teza, ale wygląda na to, że nie ma piosenek nieudanych, są tylko piosenki podane nie tak jak trzeba. A zwykle trzeba do… » więcej 2014-02-26, godz. 08:15 Słowiańska wizja Konkurs Eurowizji od lat budzi mieszane uczucia. Ma wielu krytyków, ale co roku ludzie w całej Europie się nim emocjonują i dyskutują nad koalicjami i układami… » więcej 2014-02-20, godz. 08:42 Basia, Pawlik i ... Nergal Mamy kolejny zaskakujący sukces polskiej muzyki za granicą! Tym razem nie jazzowy a heavy metalowy... Szerokim echem odbiła się wieść o nagrodzie Grammy… » więcej 2014-02-17, godz. 09:04 Jeśli nie wiadomo, o co chodzi ... To był luty roku 2013, gdy gruchnęła wieść, że Paweł Kukiz odchodzi z zespołu Piersi. Grupa napisała wtedy w swoim oświadczeniu: "Po 28 latach współpracy… » więcej 2014-02-09, godz. 23:20 Super Bruno! Bruno Mars to jeden z najpopularniejszych obecnie piosenkarzy na świecie, ale wielu wątpiło, czy jest on w stanie unieść ciężar występu na Super Bowl… » więcej
123