Kapitan Gowin
Radio SzczecinRadio Szczecin » Kapitan Gowin
Kapitan Gowin - Zakazy, nakazy i krokodyl
Tak naprawdę to my uwielbiamy zakazy. Nie możemy bez nich żyć. Co byśmy łamali, gdyby nie jakieś przepisy, które można ominąć, przekroczyć, nagiąć albo po prostu złamać? To taka rozrywka i sport. Mamy też prawdziwych mistrzów. Choć dla niektórych kończy się to... No, raczej nie happy endem.
Kapitan Gowin - Dzwonimy. Może być do mnie
Rozwinę to, o czym pisałem kilka dni temu. Telefony, rozmowy, obecność - rozważcie to w tym niewesołym czasie. Może ktoś tego potrzebuje. Ja też czekam - jeśli tylko ktoś potrzebuje - może kogoś takiego znacie - zrobię, co mogę. Uważajcie na siebie!
Kapitan Gowin - Kumulacja
Kumulacja energii. Kumulacja emocji, ruchu i napięcia. Kumulacja psychiczna. Niby to siedzenie w domu to takie proste. Ale znacie to prawo - coś, co wydaje się proste - wcale nie jest proste. Ale trzeba wytrzymać. Co nie odbiera nam prawa do narzekania.
Kapitan Gowin - Trudne momenty i wybory
Taki czas mamy, że rodzi się strasznie dużo pytań, a odpowiedzi jakoś brakuje. Mam nadzieję, że one szybko się pojawią i nie będzie problemu z wyborem właściwej.
Kapitan Gowin - Czas wolny. Teraz i kiedyś. I mamuty
Niby kiedyś mniej tych wszystkich internetów było, a czasu tak samo mało. Albo czas się rozciągnął, bo atrakcji jest znacznie więcej, albo duża część z nich wypadła z obiegu. Pewnie wypadła, trochę szkoda, a mogłaby się przydać - żeby w tym przymusowym czasie wolnym (dla uczniów) spróbować czegoś innego niż gapienie się w ekrany.
Kapitan Gowin - Zakupy ze słabą wolą
Zakupy potrafią być perfidną pułapką. Szczególnie te większe. A jeszcze szczególniej, kiedy nie potrafimy nastroszyć kolców w obronie przed ofertami, zachętami, dopłatami i ubezpieczeniami. Albo jak nie mamy takich kolców. Tak się składa, że ja nie mam. I płacę za to gotówką.
Kapitan Gowin - Panowie. Dla Was, ale nie tylko
Dzień Mężczyzn. Takie życzenia, które chciałbym usłyszeć i żeby się spełniły. Dlatego też dzielę się nim z Wami.
Kapitan Gowin - Sztuka mówienia ,,nie"
Nauczę Was odmawiać. Albo nie nauczę. Bo w sumie sam nie umiem. To jedna z tych czynności, które bym chciał opanować, ale jestem bezradny wobec wysublimowanych socjotechnik, nacisków i środków perswazji, którymi atakują mnie odpowiednio wyszkoleni ludzie. No i zawsze im wierzę i mi przykro, jak muszę odmówić.
Kapitan Gowin - Dzień Kobiet
Moje zarządzenie. Trzy minuty na wcześniejszy Dzień Kobiet. Albo inaczej. Dzień Kobiet codziennie. I życzenia.
1234567