Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat

Prezydent apelował o kampanię opartą na szacunku i kulturze. źródło: https://www.facebook.com/pisorgpl/
Prezydent apelował o kampanię opartą na szacunku i kulturze. źródło: https://www.facebook.com/pisorgpl/
Prezydent, który ubiega się o reelekcję, zaprezentował swój sztab wyborczy. Zapowiedział powrót Dudabusa i spotkania z wyborcami.
Przy okazji prezydent apelował o kampanię opartą na szacunku i kulturze.

- Proszę o to, żeby nie było takich sytuacji jak niedawno w Pucku czy takich, jaką mieliśmy niestety, niedawno w polskim Sejmie. Żeby nie było obrażających, obscenicznych gestów i słów. Mam nadzieję, że ta kampania będzie kampanią, w której wszyscy pokażemy, że nie zgadzamy się z takimi działaniami, że politykę można prowadzić inaczej, a walka wyborcza oznacza także kulturę - apelował prezydent.

Beata Szydło jest szefową sztabu programowego, a Joachim Brudziński - szefem sztabu organizacyjnego prezydenta Andrzeja Dudy. Na konferencji prasowej zaprezentowano skład sztabu.

Jego rzecznik, Adam Bielan, poinformował, że Dudabus wyrusza w trasę - prezydent Andrzej Duda rozpoczyna kolejną turę spotkań z Polakami. W czwartek ma odwiedzić między innymi Kutno i Łowicz.

Wybory prezydenckie odbędą się 10 maja.
- Mam nadzieję, że ta kampania będzie kampanią, w której wszyscy pokażemy, że nie zgadzamy się z takimi działaniami, że politykę można prowadzić inaczej, a walka wyborcza oznacza także kulturę - apelował prezydent.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty