Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Kandydaci do Sejmu z listy Koalicji Obywatelskiej. Damian Walczak, Joanna Napiwodzka, Norbert Obrycki. Fot. Adam Wosik [Radio Szczecin]
Kandydaci do Sejmu z listy Koalicji Obywatelskiej. Damian Walczak, Joanna Napiwodzka, Norbert Obrycki. Fot. Adam Wosik [Radio Szczecin]
O budowę zachodniego drogowego obejścia Szczecina, ponad podziałami politycznymi, zaapelowali w środę kandydaci do Sejmu z ramienia Koalicji Obywatelskiej.
Zdaniem Norberta Obryckiego, inwestycja ta powinna zjednoczyć wszystkich przyszłych parlamentarzystów naszego regionu. I to bez względu na barwy polityczne.

- Trzymamy tutaj za słowo naszych konkurentów politycznych, że ponad podziałami, tak jak teraz deklarują, zrobimy zachodnie obejście Szczecina z przeprawą Police-Święta. Jest to interes nie tylko Szczecina czy Polic, ale interes regionu. Chciałabym zadeklarować, że jeżeli wyborcy nam zaufają nabierze to przyspieszenia i to obejście z przeprawą Police-Święta powstanie - mówi Obrycki.

Kandydaci do Sejmu z listy Koalicji Obywatelskiej zapowiedzieli także walkę o zachowanie w Policach wydziału zamiejscowego Sądu Rejonowego. Ich zdaniem istnieje duża obawa przeniesienia wydziału karnego oraz wydziału ksiąg wieczystych z powrotem do Szczecina.
- Chciałabym zadeklarować, że jeżeli wyborcy nam zaufają nabierze to przyspieszenia i to obejście z przeprawą Police-Święta powstanie - mówi Obrycki.

Dodaj komentarz 9 komentarzy

To bardzo miłe, że politycy opozycji doceniają pracę Prawa i Sprawiedliwości na rzecz budowy zachodniej obwodnicy Szczecina, na której przebiegu trwają obecnie prace geologiczne, na które przeznaczono 16 mln zł.
Apelować o coś co się już dzieje to tylko POKO potrafi. Żałosne.
Proszę Was... Pracę geologiczne... A wiecie skąd geolodzy wiedzieli gdzie robić odwierty? Takie hasło- studium techniczno ekonomiczno środowiskowe. Aczkolwiek nie posądzam wyborców PiSu o wiedzę merytoryczną także nawet nie wierzę w to że zrozumiecie że na odwiertach geologicznych nie zaczęło się planowanie tej drogi.
Trzeba mieć jednak tupet jak to trio lekkoduchów z KO. Tyle lat główna siła KOalicji czyli POprawna partia milczała i miała w nosie zachodnią obwodnicę a teraz kiedy prace projektowe i fizyczne za rządów Dobrej Zmiany są w toku apeluje ....tylko ręce załamać.
Jeszcze jedno do Nikogo Innego, nikt inny nie wie lepiej niż ty jak napisać żeby nic nie napisać. Gratulacje, wyższa szkoła jazdy ale chyba nawet wam nie płacą za nic.
@Nikt inny ... czyli żenua.
Besserwiser, czyli ... ich weiss nicht. Kategorią polityczną!
Takie merytoryczne odpowiedzi mogłem dostać tylko od PiSowskich trolli. Zastanówcie się nad tym co piszecie, a jak się nie zgadzacie to podpiszcie mi kiedy był przygotowany STEŚ dla tej drogi. Nie rozumiecie jak wygląda proces przygotowania budowy, jedyne co to potraficie obrażać zamiast normalnie odpowiedzieć. Wystawiacie sobie piękna laurke.
Schizofrenia ... nie boli.
Kidawa jedno ... Niikt inny drugie.
Mirek, Poproszę o konkrety. Chyba że PiS potrafi tylko opluwać i obrażać. Mowa nienawiści aż z Was kipi.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty