logowanie » Niedziela, 25 stycznia 2015 roku.
Radio Szczecin » Wiadomości »

Świąteczne powroty: Kolejowe spółki informują w internecie

By ułatwić pasażerom podróż, spółki kolejowe przygotowały specjalną aplikację. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum].

By ułatwić pasażerom podróż, spółki kolejowe przygotowały specjalną aplikację. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum].
By ułatwić pasażerom podróż, spółki kolejowe przygotowały specjalną aplikację. Teraz, po raz pierwszy możemy śledzić ruch pociągów w Internecie.
Na stronie infopasażer.intercity.pl znajdziemy aktualne godziny przyjazdów i odjazdów składów oraz ewentualne opóźnienia.

Wojciech Partyka z PKP Intercity informuje, że do systemu trafiają dane z pierwszej ręki - prosto od dyżurnych ruchu: - Można śledzić ruch pociągów zarówno naszej spółki, jak i innych przewoźników - z wyjątkiem Przewozów Regionalnych - mówi Partyka.

- Wzmożonego ruchu na dworcach można spodziewać się już dziś - prognozuje Ryszard Wowczko z Intercity Szczecin, najpopularniejszy kierunek to Zakopane: - Już w tej chwili obserwujemy wielu podróżnych w tym pociągu, także może się zdarzyć, że będzie jakiś problem - mówi Wowczko.

Tłoczno może też być w pociągach powrotnych z Przemyśla i Lublina.
Relacja Natalii Skawińskiej.

Wiadomości

Chrześcijanie modlą się o jedność w SzczecinieUroczysta Liturgia Słowa w Bazylice Archikatedralnej zakończy w niedzielę Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan w Szczecinie.» więcej Francuzi piszą o szczecińskiej filharmonii. "To klejnot"Opis budynku znalazł się na portalu internetowym tygodnika dla architektów. Relacja zaczyna się słowami – jest piękna i kosztowała tylko 30 milionów euro.» więcej Dodatnia niedziela z wychodzącym zza chmur słońcem [WIDEO] TVN Meteo/x-news TVN Meteo/x-news» więcej Brakuje konsultantów w ochronie zdrowiaBrakuje ponad 40 konsultantów wojewódzkich w ochronie zdrowia, ponieważ w większości skończyły się ich kadencje - informuje urząd wojewódzki.» więcej Wygrana futsalistów Pogoni 04 Szczecin [ZDJĘCIA]Halowi piłkarze Pogoni 04 od zwycięstwa rozpoczęli występy w rewanżowej rundzie rozgrywek o mistrzostwo Polski.» więcej Cezary "CeZik" Nowak żartował w "Potyczkach Moniki Pyrek"CeZik jest znany ze swojej twórczości publikowanej w internetowym serwisie YouTube, a teraz był gościem Moniki Pyrek.» więcej Czy jesteśmy świadkami początku mody na Szczecin? [ZDJĘCIA]Przypinki z "Paprykarzem Szczecińskim", drewniana miniatura Filharmonii i gra planszowa z domem na Pogodnie - czy to początek mody na Szczecin?» więcej Koniec utrudnień na krajowej trójceKoniec utrudnień po wypadku na krajowej trójce. Przed godziną 15 w Przybiernowie zderzyły się dwa auta.» więcej Nielegalny protest osób zadłużonych we frankach szwajcarskichBez zgody władz miasta odbył się przed urzędem miasta w Szczecinie protest osób zadłużonych we frankach szwajcarskich. Pikietowało ponad 100 osób.» więcej Sprzedawały podrobioną biżuterię po zaniżonej ceniePolicjanci z Choszczna zabezpieczyli 276 sztuk biżuterii w mieszkaniach trzech kobiet. To złote i srebrne przywieszki, pierścionki, bransoletki - z logo znanej firmy jubilerskiej.» więcej
1234567

FOTOGALERIA

Wygrana futsalistów Pogoni 04 Szczecin [ZDJĘCIA]
"Ten rząd tak daje popalić, że nie da się żyć" [ZDJĘCIA]
Holenderski rock zabrzmiał w studiu S-1 Radia Szczecin [ZDJĘCIA]
Wielkie wyburzanie na dworcu PKP [ZDJĘCIA]
Ferie w Szczecinie na bogato [ZDJĘCIA]
Pożegnali Edmunda Bałukę, legendę szczecińskich strajków [ZDJĘCIA]
Niesamowite wynalazki zawitały na Regionalny Festiwal Naukowy E(x)plory [ZDJĘCIA]
Wypadek przy szpitalu na Arkońskiej
NATO wyraźniej zaznaczy swoją obecność w Polsce [ZDJĘCIA, WIDEO]
Mieszkańcy o finale WOŚP: "Światełko do nieba to porażka" [ZDJĘCIA, WIDEO]
© Polskie Radio Szczecin SA. Wszystkie prawa zastrzeżone. Regulamin korzystania z portalu Polityka prywatności Biuletyn Informacji Publicznej