Radio SzczecinRadio Szczecin » Religia na fali

Dni Młodych potrwają do piątku. źródło: ichtis.info/
Dni Młodych potrwają do piątku. źródło: ichtis.info/
Boży fitness "na dzień dobry", msza św. pod przewodnictwem abp. Andrzeja Dzięgi w południe, muzyczna gwiazda, czyli zespół Sound’n’Grace i okazja wygrania wycieczki do Paryża to główne punkty zaplanowane na czwartek w ramach Archidiecezjalnych Dni Młodych w Goleniowie.
Sound’n’Grace zagra na stadionie miejskim o godz. 18.30. Wcześniej w konkursie z wiedzy religijnej będzie można wygrać wycieczkę do Paryża.

Poszliśmy też w nurt misyjny, bo papież Franciszek ogłosił październik miesiącem misyjnym - mówi Paulina Fryszka z portalu młodych ichtis.info.

- W kontekście działań naszej archidiecezji - zaangażowanie w pomoc misjom w Kenii, w Afryce - poszliśmy w nurt misyjny, żeby młodzieży zaprezentować to, co ludzie dobrej woli robią dla Kipsing w Kenii oraz świadectwa osób, które tam były i mogą je przekazać młodemu pokoleniu. Może ich to zainteresuje i pociągną przysłowiowy temat u siebie w parafii lub w szkole - powiedziała Paulina Fryszka.

Dni Młodych potrwają do piątku. Więcej szczegółów na stronie internetowej.
- W kontekście działań naszej archidiecezji - zaangażowanie w pomoc misjom w Kenii, w Afryce - poszliśmy w nurt misyjny, żeby młodzieży zaprezentować to, co ludzie dobrej woli robią dla Kipsing w Kenii oraz świadectwa osób, które tam były i mogą je przeka

Zobacz także

2019-12-02, godz. 19:35 Wmurowano kamień węgielny pod budowę kościoła na Madagaskarze [ZDJĘCIA] 11 tysięcy kilometrów od Szczecina powstanie kościół, który wybuduje Archidiecezja Szczecińsko-Kamieńska. » więcej 2019-12-01, godz. 08:43 100 000 świec Caritasu 100 tys. świec przygotował Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. » więcej 2019-12-01, godz. 08:11 Czas refleksji, czyli rozpoczął się adwent W niedzielę katolicy rzymscy, ale też protestanci rozpoczęli adwent, czyli prawie czterotygodniowy okres poprzedzający Boże Narodzenie. » więcej 2019-11-30, godz. 13:32 Szczecińska misja na Madagaskar. "To początek współpracy" [ZDJĘCIA] Przy tej współpracy zobaczycie potęgę wiary - powiedział do przedstawicieli Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej biskup Marie Fabien z Morondavy na Madagaskarze. » więcej 2019-11-28, godz. 19:10 Pomagają rozwiązywać kryzysy w rodzinie. Mają nową siedzibę [ZDJĘCIA] Pomoc m.in. prawnika, psychologa, seksuologa czy mediatora i to za darmo. Szczecińskie Centrum Wspierania Rodziny oficjalnie otworzyło nową siedzibę przy ul. Szerokiej 19 w Starym Młynie. Centrum działa w ramach katolickiej wspólnoty… » więcej 2019-11-24, godz. 08:27 Msza papieska na stadionie w Nagasaki Około 35 tysięcy osób bierze udział w papieskiej mszy świętej na stadionie w Nagasaki w Japonii. » więcej 2019-11-23, godz. 11:06 Papież Franciszek przyleciał do Tokio Samolot z papieżem Franciszkiem na pokładzie wylądował na lotnisku w Tokio. Papieska pielgrzymka do Japonii będzie się odbywała pod hasłem 'Chronić każde życie'. » więcej 2019-11-21, godz. 12:01 Tajlandzcy katolicy oczekują na papieską mszę Katolicy w Tajlandii oczekują na papieską mszę, która zostanie odprawiona na stadionie narodowym w Bangkoku. Papież Franciszek spotkał się w czwartek z władzami Tajlandii. Odwiedził również największy katolicki szpital. » więcej 2019-11-19, godz. 20:57 Pielgrzymka papieża do Azji Papież wyruszył z pielgrzymką do Tajlandii i Japonii. To 32. podróż zagraniczna papieża Franciszka. » więcej 2019-11-17, godz. 07:52 Podziel się Torbą Miłosierdzia z ubogim Tytka Charytatywna - Torba Miłosierdzia to akcja, którą Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej przygotował na obchodzony dziś 3. Światowy Dzień Ubogich. » więcej
1234567