autopromocja

Ostatecznie zawodniczki MKS-u Perły wygrały z Pogonią 34:25 i do mistrzostwa kraju zdobytego w tym sezonie dorzuciły Puchar Polski. Fot. www.facebook.com/SPR.Pogon.Szczecin/
Puchar Polski nie dla piłkarek ręcznych Pogoni. Szczecinianki przegrały z MKS-em Perłą Lublin 25:34 w finałowym meczu rozegranym w Kaliszu. Do przerwy zawodniczki serbskiej trenerki Ljiljany Marković przegrywały 11:16.
Na początku drugiej połowy nasz zespół rzucił się do odrabiania strat i po dziesięciu minutach gry przegrywał już tylko różnicą dwóch bramek 18:20. Niestety później na parkiecie dominowały już lublinianki, które bezlitośnie wykorzystały błędy w obronie i brak skuteczności w ataku szczecińskiej siódemki.

Ostatecznie zawodniczki MKS-u Perły wygrały z Pogonią 34:25 i do mistrzostwa kraju zdobytego w tym sezonie dorzuciły Puchar Polski. Szczypiornistki Pogoni czterokrotnie jak dotychczas wywalczyły w historii Puchar Polski i na następną okazję do zdobycia tego trofeum będą musiały poczekać do przyszłego roku.