Radio Szczecin » Wyszukiwarka »
Informacje z "skoki narciarskie"
Polacy na czwartym miejscu w konkursie drużynowym PŚPolacy na czwartym miejscu w konkursie drużynowym PŚPolscy skoczkowie narciarscy: Piotr Żyła, Stefan Hula, Dawid Kubacki i Kamil Stoch zajęli czwarte miejsce w ostatnich w sezonie drużynowych zawodach Pucharu Świata, które odbyły się na mamuciej skoczni w Planicy.» więcej Kamil Stoch wygrał w PlanicyKamil Stoch wygrał w PlanicyKamil Stoch wygrał konkurs skoków narciarskich w słoweńskiej Planicy. Polak skoczył na odległość 245 i 234 metrów, uzyskał łączną notę 445.9 punktów. Jest to ósme zwycięstwo Stocha w tym sezonie i 30. w całej karierze w zawodach Pucharu Ś ...» więcej Dobre skoki Polaków w PlanicyDobre skoki Polaków w PlanicyPięciu Polaków wystąpi w piątek w pierwszej serii konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w słoweńskiej Planicy.» więcej Kamil Stoch najlepszy w Pucharze Świata. Kryształowa Kula dwa turnieje przed końcemKamil Stoch najlepszy w Pucharze Świata. Kryształowa Kula dwa turnieje przed końcemKamil Stoch zapewnił sobie drugą w karierę Kryształową Kulę za zwycięstwo w Pucharze Świata w skokach narciarskich.» więcej Polacy na podium PŚPolacy na podium PŚReprezentanci Polski zajęli drugie miejsce w konkursie drużynowym Pucharu Świata w skokach narciarskich na mamucie w Vikersund.» więcej Rekordowy Stoch. Nie ma mocnych na PolakaRekordowy Stoch. Nie ma mocnych na PolakaKamil Stoch wygrał w Trondheim konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. Polak w pierwszej serii ustanowił rekord skoczni - 146 m, a w drugiej miał 141 m - co dało łączną notę 285,4 pkt. Było to 29. pucharowe zwycięstwo Stocha w kari ...» więcej Stoch nokautuje rywali. Na drugim miejscu też PolakStoch nokautuje rywali. Na drugim miejscu też PolakKamil Stoch wygrał konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Lillehammer (Norwegia). Polak skoczył 140,5 oraz 141 metra i uzyskał notę 306,4 pkt.» więcej Tande najlepszy w Oslo. Kamil Stoch szóstyTande najlepszy w Oslo. Kamil Stoch szóstyPo pierwszej serii był na czele klasyfikacji, ale w drugiej karty rozdawała pogoda. Kamil Stoch dostał same blotki i Polak ostatecznie skończył rywalizację na szóstym miejscu.» więcej Drugie miejsce polskich skoczków w OsloDrugie miejsce polskich skoczków w OsloPolacy zajęli drugie miejsce w drużynowym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Oslo. To 20. podium biało-czerwonych w historii w zmaganiach zespołowych. Maciej Kot, Stefan Hula, Dawid Kubacki i Kamil Stoch przegrali z Norwega ...» więcej Stoch wygrał kwalifikacje w OsloStoch wygrał kwalifikacje w OsloKamil Stoch wygrał w Oslo kwalifikacje do niedzielnego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Polak, który jako jedyny skakał z obniżonego rozbiegu, osiągnął 131 metrów i o 6,2 punktu pokonał Norwega Roberta Johanssona (130,5 m), ...» więcej