Radio Szczecin » Wyszukiwarka »
Informacje z "Stargard"
Piłkarze Błękitnych przerwali serię porażek w 2. lidzePiłkarze Błękitnych przerwali serię porażek w 2. lidzeStargardzianie po trzech przegranych meczach zremisowali dziś z ROW-em Rybnik 2:2 w 14. kolejce rozgrywek. Ekipa trenera Krzysztofa Kapuścińskiego od 44. minuty grała w osłabionym składzie ponieważ czerwoną kartkę otrzymał Damian Mosiejko.» więcej Koszykarski szlagier, czyli mecz niepokonanychKoszykarski szlagier, czyli mecz niepokonanychHit w 1 lidze z udziałem koszykarzy Spójni Stargard. Niepokonana w ligowych rozgrywkach drużyna trenera Krzysztofa Koziorowicza o szóste z rzędu zwycięstwo walczyć będzie w sobotę z Polfarmexem Kutno.» więcej Przerwać złą passęPrzerwać złą passęPrzerwać serię porażek to cel piłkarzy Błękitnych Stargard na sobotni mecz z ROW-em Rybnik w II lidze.» więcej Spójnia Stargard zwycięża po raz piąty z rzędu [DUŻO ZDJĘĆ]Spójnia Stargard zwycięża po raz piąty z rzędu [DUŻO ZDJĘĆ]Trwa znakomita passa koszykarzy Spójni Stargard w 1. lidze. Drużyna trenera Krzysztofa Koziorowicza w piątym ligowym pojedynku odniosła piąte z rzędu zwycięstwo. Biało-bordowi pokonali w środę we własnej hali Astorię Bydgoszcz 89:84.» więcej Utrzymać dobrą passę w lidze, czyli Spójnia kontra AstoriaUtrzymać dobrą passę w lidze, czyli Spójnia kontra AstoriaKoszykarze Spójni Stargard chcą pozostać niepokonani w I lidze. W środę zagrają z Astorią Bydgoszcz.» więcej Stargard chce trafić do Księgi Rekordów GuinnessaStargard chce trafić do Księgi Rekordów GuinnessaStargard chce być rekordzistą Polski w liczbie zabytków na najmniejszej przestrzeni. Urzędnicy przekonują, że nigdzie indziej nie ma 24 zabytkowych budynków na niespełna czterdziestu hektarach i właśnie dlatego starają się o ustanowienie ...» więcej Trwa znakomita seria koszykarzy Spójni StargardTrwa znakomita seria koszykarzy Spójni StargardDrużyna trenera Krzysztofa Koziorowicza w czwartym ligowym meczu odniosła czwarte zwycięstwo w tym sezonie.» więcej Kolejna porażka Błękitnych StargardKolejna porażka Błękitnych StargardPiłkarze Błękitnych Stargard doznali trzeciej z rzędu porażki w II lidze.» więcej Utrudnienia w Stargardzie. Tworzą się korkiUtrudnienia w Stargardzie. Tworzą się korkiStłuczka dwóch samochodów osobowych w centrum Stargardu. Utrudniony jest przejazd ulicą Szczecińską, przy skrzyżowaniu z ulicą Pierwszej Brygady.» więcej Dziecko bez opieki na ulicy w StargardzieDziecko bez opieki na ulicy w StargardzieBoso i w bieliźnie chodził wieczorem po jednej z ulic Stargardu 4-letni chłopiec. Dziecko zauważył taksówkarz i natychmiast powiadomił służby.» więcej