AACMP3
AACMP3
RADIOWA SZKOŁA POD ŻAGLAMI: Aktualności, reportaże, folk morski, historie wiatrem podszyte - to wszystko w niedzielnym spotkaniu w Radiowej Szkole
Aktualności, reportaże, folk morski, historie wiatrem podszyte - to wszystko w niedzielnym spotkaniu w Radiowej Szkole pod Żaglami. Jest to miejsce spotkań ludzi morza oraz tych, dla których jeziora, morza i oceany są miejscem gdzie spełniają marzenia, realizują wyzwania, planują rejsy. Nasz tawerniany stolik czeka na wszystkich, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą czy opowiedzieć swoją przygodę , zaprosić na regaty czy kubrykowe spotkanie. Słuchaj nas w każda niedzielę na www.radioszczecin.pl, pisz do nas zagle@radioszczecin.pl.
POŻYTECZNI: Każdego dnia zmieniają naszą rzeczywistość. Pomagają rozwiązywać różne problemy, ale też umożliwiają w spos
Każdego dnia zmieniają naszą rzeczywistość. Pomagają rozwiązywać różne problemy, ale też umożliwiają w sposób atrakcyjny spędzać wolny czas . Jeśli chcesz wiedzieć więcej o działających w naszym regionie organizacjach, nie zapomnij włączyć Radia Szczecin w każdą niedzielę po 19-ej. Zajrzyj też na stronę internetową - www.radioszczecin.pl/pozyteczni.
więcej